ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Зайцев А.С.
Асистент 1 Худяков О.В.
Асистент 2 Лупач Д.В.
4-ий арбітр Сухенко І.В.
2 ТУР
10.09.2022 14:05
"Кремінь-Арена ім. Олега Бабаєва" м. Кременчук
Гляд.
0
Темп.
15 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Кисельов Р.О.
Кремінь-2
“Кремінь-2”
3:0
(0:0)
Рубікон
“Рубікон”
“Кремінь-2”
“Рубікон”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
38’
Картинка
transparent
Картинка
19’
Картинка
22’
56’
Картинка
69’
Картинка
71’
Картинка
82’
Картинка
88’
Картинка
Картинка
54’
Картинка
67’
Картинка
68’
Картинка
76’(2)
Картинка
78’
Картинка
88’
“Кремінь-2” СКЛАДИ КОМАНД “Рубікон”
1 Іван Музичка Музичка Іван (К) Пацкан Євген Євген Пацкан 1
29 Владислав Бондар Бондар Владислав Картинка 22’ Швець Богдан Богдан Швець 33
13 Данило Сидоренко Сидоренко Данило Картинка 38’ Картинка 76’ Рафальський Антон Антон Рафальський 21
43 Денис Кур'яков Кур'яков Денис Чернов Ілля Ілля Чернов 19
15 Дмитро Ульянко Ульянко Дмитро Картинка 88’ Картинка 90’ Картинка 54’ Давиденко Даніїл Даніїл Давиденко 5
9 Артем П'ятибрат П'ятибрат Артем Картинка 69’ Картинка 88’ Павленко Владислав Владислав Павленко 25
44 Назар Гонтар Гонтар Назар Уманець Артем Артем Уманець 20
17 Олексій Жданович Жданович Олексій Картинка 19’ Картинка 68’ Бороденко Дмитро Дмитро Бороденко 88
19 Владислав Молько Молько Владислав (К) Картинка 56’ Ісадченко Нікіта Нікіта Ісадченко 11
26 Дмитро Покась Покась Дмитро Картинка 82’ Картинка 76’(2) Калайтан Антон Антон Калайтан 7
23 Максим Кучеренко Кучеренко Максим Картинка 71’ Картинка 90’(2) Картинка 67’ Гладковський Леон Леон Гладковський 99
40 Станіслав Оксененко Оксененко Станіслав Картинка 76’ Дорошенко Владислав Владислав Дорошенко 13
35 Костянтин Пігарєв Пігарєв Костянтин Картинка 82’ Картинка 85’ Картинка 54’ Картинка 88’ Коваленко Ілля Ілля Коваленко 8
27 Артем Горобець Горобець Артем Картинка 88’ Стриж Євген Євген Стриж 16
25 Михайло Клепко Клепко Михайло Картинка 90’ Картинка 76’(2) Картинка 78’ Сахнюк Віктор Віктор Сахнюк 10
28 Вадим Курило Курило Вадим Картинка 67’ Тищенко Максим Максим Тищенко 39
34 Володимир Безклинський Безклинський Володимир Картинка 90’(2)
36 Акім Трофимов Трофимов Акім
Головний тренер: Головний тренер:
Чумак Юрій Олександрович Курята Віктор Валерійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору