ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Богатир М.І.
Асистент 1 Степаненко О.В.
Асистент 2 Брик М.М.
4-ий арбітр Грицай В.О.
3 ТУР
17.09.2022 13:00
"Ювілейний" м. Буча
Гляд.
0
Темп.
17 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Луценко О.А.
Нива
“Нива”
3:2
(2:2)
Васт
“Васт”
“Нива”
“Васт”
transparent
4’
Картинка
transparent
transparent
transparent
21’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
42’
Картинка
Картинка
6’
Картинка
19’
Картинка
33’
58’(3)
Картинка
63’
Картинка
74’
Картинка
81’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
58’(2)
Картинка
79’(2)
Картинка
86’
“Нива” СКЛАДИ КОМАНД “Васт”
32 Олександр Литвиненко Литвиненко Олександр Восконян Валерій Валерій Восконян 13
25 Євгеній Ярмак Ярмак Євгеній Швиденко Денис Денис Швиденко 5
3 Іван Скляренко Скляренко Іван Боровський Андрій Андрій Боровський 15
23 Анатолій Таран Таран Анатолій Картинка 63’ Картинка 33’ Шкіндер Владислав Владислав Шкіндер 6
76 Денис Ткаченко Ткаченко Денис (К) Сартіна Дмитро Дмитро Сартіна 69
5 Вячеслав Турчанов Турчанов Вячеслав Картинка 21’ Картинка 6’ Картинка 79’ Головін Олександр Олександр Головін 80
4 Євген Миколаюк Миколаюк Євген (К) Картинка 58’(3) Ярчук Дмитро Дмитро Ярчук 23
10 Сергій Зуєвич Зуєвич Сергій Шмат Андрій Андрій Шмат 10
8 Денис Скепський Скепський Денис Картинка 81’ Картинка 19’ Картинка 79’(2) Каранга Ян Ян Каранга 9
14 Андрій Головатенко Головатенко Андрій Картинка 42’ Картинка 74’ Картинка 90’ Картинка 58’ Вітенко Євгеній Євгеній Вітенко 97
11 Іван Сомов Сомов Іван Картинка 4’ Картинка 58’(2) Студенко Вячеслав Вячеслав Студенко 11
12 Ярослав Проценко Проценко Ярослав Рудик Дмитро Дмитро Рудик 63
20 Євген Місюра Місюра Євген Картинка 79’ Стеценко Микола Микола Стеценко 99
29 Дмитро Єременко Єременко Дмитро Картинка 58’(2) Берко Віктор Віктор Берко 7
16 Владислав Сокол Сокол Владислав Картинка 90’ Змієвський Сергій Сергій Змієвський 8
6 Дмитро Загалевич Загалевич Дмитро Бабенко Артем Артем Бабенко 2
18 Богдан Семенець Семенець Богдан Картинка 81’ Картинка 90’ Душук Олександр Олександр Душук 14
7 Ярослав Захаревич Захаревич Ярослав Картинка 58’(3) Картинка 79’(2) Картинка 86’ Гуменяк Дмитро Дмитро Гуменяк 19
13 Олександр Калінін Калінін Олександр Тищенко Олексій Олексій Тищенко 77
30 Костянтин Без'язичний Без'язичний Костянтин Картинка 58’ Ширяєв Нікіта Нікіта Ширяєв 18
Борзов Денис Денис Борзов 27
Штирбу Ян Ян Штирбу 94
Толгаренко Олександр Олександр Толгаренко 29
Головний тренер: Головний тренер:
Карпенко Сергій Васильович Назаренко Дмитро Миколайович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору