ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кальонов О.О.
Асистент 1 Дарійчук С.В.
Асистент 2 Матяш О.О.
4-ий арбітр Михайлюк А.В.
4 ТУР
17.09.2022 15:00
"Оболонь-Арена" м. Київ
Гляд.
0
Темп.
17 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Денисюк В.М.
Оболонь
“Оболонь”
3:1
(2:1)
Скорук
“Скорук”
“Оболонь”
“Скорук”
3’
Картинка
transparent
11’
Картинка
transparent
16’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
22’
53’
Картинка
66’
Картинка
68’(2)
Картинка
81’(2)
Картинка
89’
Картинка
Картинка
49’
Картинка
62’
Картинка
82’
Картинка
85’
“Оболонь” СКЛАДИ КОМАНД “Скорук”
1 Назарій Федорівський Федорівський Назарій Варцаба Ігор Ігор Варцаба 1
5 Олександр Осман Осман Олександр Картинка 16’ Картинка 22’ Малиш Станіслав-Нурі Станіслав-Нурі Малиш 2
20 Дмитро Фатєєв Фатєєв Дмитро Картинка 49’ Картинка 82’ Пасічник Кирило Кирило Пасічник 5
15 Олег Бородай Бородай Олег Клименко Владислав Владислав Клименко 27
22 Євген Корохов Корохов Євген Картинка 66’ Коцюмака Ігор Ігор Коцюмака 18
21 Максим Покотилюк Покотилюк Максим (К) Картинка 88’ Картинка 89’ Лаптєв Михайло Михайло Лаптєв 25
4 Тарас Мороз Мороз Тарас (К) Перебора Артем Артем Перебора 11
25 Віталій Груша Груша Віталій Картинка 68’ Шмигельский Богдан Богдан Шмигельский 88
24 Єгор Прокопенко Прокопенко Єгор Картинка 53’ Картинка 68’(2) Картинка 85’ Шаповалов Святослав Святослав Шаповалов 16
10 Олег Слободян Слободян Олег Картинка 11’(п) Картинка 81’ Картинка 62’ Цуркан Ілля Ілля Цуркан 22
95 Ігор Краснопір Краснопір Ігор Картинка 3’ Картинка 84’ Мішуренко Олександр Олександр Мішуренко 9
13 Артем Кичак Кичак Артем Осадчук Антон Антон Осадчук 23
12 Олексій Слуцький Слуцький Олексій Бейер Ерік Ерік Бейер 13
3 Артем Тєрєхов Тєрєхов Артем Картинка 89’ Картинка 62’ Боженар Даниїл Даниїл Боженар 21
8 Олексій Савченко Савченко Олексій Сорока Денис Денис Сорока 6
9 Олександр Батальський Батальський Олександр Картинка 81’ Картинка 84’ Шарко Антон Антон Шарко 10
2 Данило Карась Карась Данило Картинка 85’ Разуваєв Олексій Олексій Разуваєв 8
7 Станіслав Василенко Василенко Станіслав Приземлін Володимир Володимир Приземлін 19
77 Сергій Машталір Машталір Сергій
99 Дмитро Олійник Олійник Дмитро Картинка 68’(2) Картинка 81’(2)
11 Максим Єрмоленко Єрмоленко Максим Картинка 81’(2)
14 Олександр Чернов Чернов Олександр Картинка 68’
Головний тренер: Головний тренер:
Іващенко Валерій Володимирович Степанов Олександр Олександрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору