ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кузовлєв Д.І.
Асистент 1 Почепецький П.П.
Асистент 2 Вашкевич Ю.В.
4-ий арбітр Сухенко І.В.
4 ТУР
18.09.2022 12:00
"Кремінь-Арена ім. Олега Бабаєва" м. Кременчук
Гляд.
0
Темп.
25 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Чернишов В.Б.
Кремінь
“Кремінь”
7:0
(3:0)
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
“Кремінь”
“Гірник-Спорт”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
35’
Картинка
41’
Картинка
45+1’
Картинка
Картинка
26’
Картинка
28’
Картинка
39’
46’
Картинка
50’
Картинка
57’
Картинка
59’
Картинка
61’(2)
Картинка
69’
Картинка
74’
Картинка
78’
Картинка
84’
Картинка
Картинка
46’(3)
Картинка
61’(3)
Картинка
67’
Картинка
70’
“Кремінь” СКЛАДИ КОМАНД “Гірник-Спорт”
69 Даніїл Єрмолов Єрмолов Даніїл Дворник Сергій Сергій Дворник 25
91 Данило Аркуша Аркуша Данило Картинка 59’ Картинка 46’(2) Сметанін Гліб Гліб Сметанін 3
72 Максим Агапов Агапов Максим Картинка 78’ (К) Цвіренко Максим Максим Цвіренко 24
16 Давронбек Азізов Азізов Давронбек Картинка 41’ Картинка 46’(3) Хондак Даниїл Даниїл Хондак 5
46 Олександр Кальчук Кальчук Олександр Картинка 28’ Малакі Олексій Олексій Малакі 19
8 Орест Панчишин Панчишин Орест Картинка 70’ Сьомка Артем Артем Сьомка 7
11 Сімон Галоян Галоян Сімон Картинка 57’ Картинка 61’ Картинка 26’ Картинка 61’(3) Сейтхалілов Сулейман Сулейман Сейтхалілов 8
21 Данило Фальковський Фальковський Данило Картинка 35’ Картинка 61’(2) Бодня Роман Роман Бодня 6
20 Денис Галата Галата Денис (К) Картинка 74’(п) Картинка 39’ Підручний Денис Денис Підручний 22
24 Андрій Глоба Глоба Андрій Картинка 45+1’ Картинка 50’ Картинка 69’ Шинкаренко Дмитро Дмитро Шинкаренко 14
7 Іван Куць Куць Іван Картинка 46’ Сеницький Юрій Юрій Сеницький 20
1 Іван Музичка Музичка Іван Клімов Георгій Георгій Клімов 26
88 Олександр Вівдич Вівдич Олександр Картинка 46’ Шинкаренко Владислав Владислав Шинкаренко 11
19 Владислав Молько Молько Владислав Картинка 61’ Картинка 46’(2) Сологуб Вадим Вадим Сологуб 10
9 Артем П'ятибрат П'ятибрат Артем Картинка 46’(3) Картинка 67’ Черниш Денис Денис Черниш 15
33 Данило Сидоренко Сидоренко Данило Картинка 39’ Горбаченко Владислав Владислав Горбаченко 17
99 Радіон Лісняк Лісняк Радіон Картинка 69’ Громенко Владислав Владислав Громенко 12
4 Віктор Пилипенко Пилипенко Віктор Трохимчук Федір Федір Трохимчук 21
10 Андрій Савіцький Савіцький Андрій Ніколишин Олександр Олександр Ніколишин 4
35 Артем Товкач Товкач Артем Картинка 78’ Картинка 84’ Картинка 61’(3) Посєвкін Радіон Радіон Посєвкін 9
14 Кирило Матвєєв Матвєєв Кирило Картинка 61’(2) Картинка 70’ Шептіцький Максим Максим Шептіцький 16
29 Владислав Бондар Бондар Владислав
Головний тренер: Головний тренер:
Локтіонов Роман Борисович Жабченко Ігор Валентинович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору