ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Михайлюк А.В.
Асистент 1 Лапицький О.С.
Асистент 2 Удовенко С.Г.
4-ий арбітр Орендочка В.О.
5 ТУР
23.09.2022 15:00
"Молодіжне" м. Полтава
Гляд.
0
Темп.
15 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Головков О.В.
Полтава
“Полтава”
2:0
(1:0)
Кремінь
“Кремінь”
“Полтава”
“Кремінь”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
45’
Картинка
Картинка
7’
81’
Картинка
81’
Картинка
85’
Картинка
Картинка
46’(3)
Картинка
51’
Картинка
54’
Картинка
63’
Картинка
73’
Картинка
86’
“Полтава” СКЛАДИ КОМАНД “Кремінь”
71 Ян Вічний Вічний Ян (К) Єрмолов Даніїл Даніїл Єрмолов 69
70 Дмитро Копитов Копитов Дмитро Картинка 73’ Агапов Максим Максим Агапов 72
4 Валерій Курелєх Курелєх Валерій Кальчук Олександр Олександр Кальчук 46
94 Олександр Томенко Томенко Олександр Картинка 51’ Аркуша Данило Данило Аркуша 91
19 Микола Бужин Бужин Микола Картинка 46’ Азізов Давронбек Давронбек Азізов 16
15 Владислав Даниленко Даниленко Владислав Картинка 85’ Картинка 54’ Панчишин Орест Орест Панчишин 8
77 Єгор Коваленко Коваленко Єгор Картинка 7’ Картинка 46’(2) Галоян Сімон Сімон Галоян 11
2 Богдан Бичков Бичков Богдан Картинка 90’ Картинка 46’(3) Матвєєв Кирило Кирило Матвєєв 14
9 Дмитро Щербак Щербак Дмитро (К) Картинка 45’ Картинка 63’ Фальковський Данило Данило Фальковський 21
26 Ян Костенко Костенко Ян Картинка 81’ Картинка 81’ Картинка 86’ Глоба Андрій Андрій Глоба 24
10 Євген Стрельцов Стрельцов Євген Картинка 82’ Вівдич Олександр Олександр Вівдич 88
30 Богдан Петриченко Петриченко Богдан Музичка Іван Іван Музичка 1
33 Дмитро Куімов Куімов Дмитро Пилипенко Віктор Віктор Пилипенко 4
11 Максим Горжуй Горжуй Максим Картинка 81’ Товкач Артем Артем Товкач 35
17 Вадим Таранушич Таранушич Вадим Сидоренко Данило Данило Сидоренко 33
12 Андрій Савенков Савенков Андрій Картинка 90’ Молько Владислав Владислав Молько 19
55 Олександр Пось Пось Олександр Картинка 85’ Картинка 63’ Савіцький Андрій Андрій Савіцький 10
22 Антон Яременко Яременко Антон Картинка 46’ Куць Іван Іван Куць 7
8 Валерій Гайван Гайван Валерій П'ятибрат Артем Артем П'ятибрат 9
21 Павло Пастухов Пастухов Павло Картинка 86’ Лісняк Радіон Радіон Лісняк 99
Картинка 46’(3) Галата Денис Денис Галата 20
Картинка 46’(2) Бондар Владислав Владислав Бондар 29
Головний тренер: Головний тренер:
Сисенко Володимир Анатолійович Локтіонов Роман Борисович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору