ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Садовий О.В.
Асистент 1 Капленко О.Ю.
Асистент 2 Соколовський Б.О.
4-ий арбітр Горбань І.В.
4 ТУР
24.09.2022 14:00
"Іван" м. Одеса
Гляд.
0
Темп.
17 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Данілов Д.А.
Реал Фарма
“Реал Фарма”
2:1
(1:0)
Металург-2
“Металург-2”
“Реал Фарма”
“Металург-2”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
42’
Картинка
46’(2)
Картинка
53’
Картинка
62’
Картинка
62’
Картинка
68’
Картинка
73’
Картинка
82’
Картинка
Картинка
58’(2)
Картинка
68’
Картинка
75’
Картинка
79’
Картинка
83’
“Реал Фарма” СКЛАДИ КОМАНД “Металург-2”
12 Дмитро Стародубець Стародубець Дмитро Ніколаєнко Гордій Гордій Ніколаєнко 1
2 Євгеній Ратушняк Ратушняк Євгеній Картинка 58’ Завгородній Артем Артем Завгородній 27
15 Віталій Мячин Мячин Віталій Даглас Абуді Абуді Даглас 33
18 Нікіта Ладика Ладика Нікіта Єлець Олег Олег Єлець 36
8 Михайло Попов Попов Михайло Картинка 79’ Страдс Максим Максим Страдс 69
9 Владислав Тимошевський Тимошевський Владислав Картинка 53’ Картинка 62’ Картинка 68’ Картинка 83’ Кузьмович Валентин Валентин Кузьмович 55
44 Максим Марченко Марченко Максим Картинка 46’ Картинка 75’ Хуссін Тимофій Тимофій Хуссін 60
4 Олексій Колесников Колесников Олексій (К) Златьєв Злат Злат Златьєв 11
11 Максим Ігуменов Ігуменов Максим Картинка 73’ Картинка 68’ Рокотянський Станіслав Станіслав Рокотянський 20
25 Вадим Гранчар Гранчар Вадим Картинка 42’ Картинка 62’ (К) Близнюк Володимир Володимир Близнюк 7
17 Сергій Барсуков Барсуков Сергій Картинка 46’(2) Картинка 58’(2) Товстоног Руслан Руслан Товстоног 24
1 Анатолій Миргородський Миргородський Анатолій Москович Анатолій Анатолій Москович 30
27 Герман Дмитрієв Дмитрієв Герман Картинка 75’ Бадецький Станіслав Станіслав Бадецький 26
3 Ігор Дувняк Дувняк Ігор Картинка 46’ Картинка 58’ Коваленко Максим Максим Коваленко 23
24 Дмитро Романов Романов Дмитро Картинка 68’ Картинка 83’ Владимиров Данило Данило Владимиров 40
20 Олександр Фабер Фабер Олександр Картинка 73’ Картинка 82’ Картинка 58’(2) Толок Глєб Глєб Толок 18
10 Дмитро Сула Сула Дмитро Картинка 46’(2)
16 Микита Кошкін Кошкін Микита Картинка 62’
14 Андрій Вареник Вареник Андрій
13 Сергій Платунов Платунов Сергій
99 Костянтин Злєпко Злєпко Костянтин
7 Микола Лиховидов Лиховидов Микола
Головний тренер: Головний тренер:
Куліш Юрій Петрович Тропін В'ячеслав Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору