ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Райда М.М.
Асистент 1 Остапчук В.І.
Асистент 2 Якимик Р.С.
4-ий арбітр Липко М.М.
5 ТУР
24.09.2022 12:00
"Рух" м. Івано-Франківськ
Гляд.
0
Темп.
15 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Валенко А.А.
Прикарпаття
“Прикарпаття”
0:1
(0:0)
Діназ
“Діназ”
“Прикарпаття”
“Діназ”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
27’
Картинка
transparent
transparent
37’
Картинка
transparent
Картинка
43’
57’
Картинка
59’
Картинка
77’(2)
Картинка
89’
Картинка
90+1’
Картинка
Картинка
51’
Картинка
55’
Картинка
58’
Картинка
64’
Картинка
71’(2)
Картинка
75’
Картинка
83’
Картинка
90’(2)
“Прикарпаття” СКЛАДИ КОМАНД “Діназ”
12 Роман Герич Герич Роман Картинка 64’ Солдатенко Вадим Вадим Солдатенко 1
11 Михайло Писко Писко Михайло Картинка 58’ (К) Ічанський Сергій Сергій Ічанський 5
3 Василь Француз Француз Василь Картинка 59’ Волошин Андрій Андрій Волошин 24
89 Олег Матушевський Матушевський Олег Картинка 27’ Літвінов Олександр Олександр Літвінов 6
31 Роман Борисевич Борисевич Роман Картинка 77’ Картинка 75’ Корешков Валентин Валентин Корешков 4
22 Максим Соловйов Соловйов Максим Картинка 43’ Картинка 55’ Мораренко Станіслав Станіслав Мораренко 70
6 Володимир Рудюк Рудюк Володимир Картинка 57’ Чуквуемека Ннабуіґе Річмонд Ннабуіґе Річмонд Чуквуемека 3
9 Богдан Оринчак Оринчак Богдан Картинка 90+1’ Картинка 71’ Вакуленко Олег Олег Вакуленко 8
21 Іван Сондей Сондей Іван Картинка 77’(2) Картинка 90’ Богунов Ярослав Ярослав Богунов 10
14 Василь Цюцюра Цюцюра Василь (К) Картинка 51’ Картинка 90’(2) Старенький Сергій Сергій Старенький 27
90 Роман Барчук Барчук Роман Картинка 37’ Картинка 89’ Картинка 71’(2) Кос Олег Олег Кос 9
24 Іван Піцан Піцан Іван Безгубченко Джіліндо Джіліндо Безгубченко 17
8 Владислав Бучакчийський Бучакчийський Владислав Картинка 77’(2) Картинка 71’(2) Білоус Сергій Сергій Білоус 14
77 Роман Дитко Дитко Роман Картинка 89’ Гарнага Владислав Владислав Гарнага 18
23 Станіслав Демків Демків Станіслав Картинка 75’ Духота Богдан Богдан Духота 2
5 Олександр Аксьонов Аксьонов Олександр Карнаушенко Руслан Руслан Карнаушенко 51
4 Олександр Савошко Савошко Олександр Коржук Максим Максим Коржук 12
2 Володимир Радульський Радульський Володимир Картинка 90’ Куліш Максим Максим Куліш 11
17 Максим Стаднік Стаднік Максим Картинка 77’ Пестрецов Станіслав Станіслав Пестрецов 23
7 Роман Кузьмин Кузьмин Роман Картинка 57’ Картинка 71’ Картинка 83’ Салабай Антон Антон Салабай 22
1 Роман Сердюк Сердюк Роман Картинка 90’(2) Клименко Владислав Владислав Клименко 19
Кіріченко Данило Данило Кіріченко 21
Головний тренер: Головний тренер:
Рипан Олег Павлович Головко Олександр Борисович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору