ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Сташук І.І.
Асистент 1 Близнюк М.І.
Асистент 2 Бахметьєв А.І.
4-ий арбітр Плєшко П.О.
5 ТУР
24.09.2022 14:00
"Юність" м. Горішні Плавні
Гляд.
0
Темп.
11 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Родіоненко М.В.
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
2:0
(1:0)
Оболонь
“Оболонь”
“Гірник-Спорт”
“Оболонь”
transparent
transparent
10’
Картинка
transparent
transparent
transparent
26’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
27’
52’
Картинка
68’
Картинка
74’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
58’
Картинка
59’(2)
Картинка
67’
Картинка
77’(2)
Картинка
79’
“Гірник-Спорт” СКЛАДИ КОМАНД “Оболонь”
1 Максим Коваленко Коваленко Максим Картинка 74’ Кичак Артем Артем Кичак 13
14 Дмитро Шинкаренко Шинкаренко Дмитро Картинка 58’ Осман Олександр Олександр Осман 5
24 Максим Цвіренко Цвіренко Максим (К) Картинка 27’ Фатєєв Дмитро Дмитро Фатєєв 20
5 Даниїл Хондак Хондак Даниїл Картинка 79’ Карась Данило Данило Карась 2
19 Олексій Малакі Малакі Олексій Картинка 52’ Корохов Євген Євген Корохов 22
7 Артем Сьомка Сьомка Артем Картинка 26’(п) Картинка 77’ (К) Покотилюк Максим Максим Покотилюк 21
8 Сулейман Сейтхалілов Сейтхалілов Сулейман Картинка 90’ Мороз Тарас Тарас Мороз 4
6 Роман Бодня Бодня Роман Картинка 10’ Картинка 59’ Груша Віталій Віталій Груша 25
22 Денис Підручний Підручний Денис Картинка 67’ Слободян Олег Олег Слободян 10
17 Владислав Горбаченко Горбаченко Владислав Картинка 77’(2) Краснопір Ігор Ігор Краснопір 95
23 Антоній Даніель Чуквебука Емере Емере Антоній Даніель Чуквебука Картинка 68’ Картинка 59’(2) Єрмоленко Максим Максим Єрмоленко 11
26 Георгій Клімов Клімов Георгій Федорівський Назарій Назарій Федорівський 1
25 Сергій Дворник Дворник Сергій Картинка 59’ Прокопенко Єгор Єгор Прокопенко 24
10 Вадим Сологуб Сологуб Вадим Картинка 90’ Тєрєхов Артем Артем Тєрєхов 3
15 Денис Черниш Черниш Денис Савченко Олексій Олексій Савченко 8
3 Гліб Сметанін Сметанін Гліб Картинка 77’(2) Батальський Олександр Олександр Батальський 9
12 Владислав Громенко Громенко Владислав Картинка 67’ Василенко Станіслав Станіслав Василенко 7
9 Радіон Посєвкін Посєвкін Радіон Машталір Сергій Сергій Машталір 77
4 Олександр Ніколишин Ніколишин Олександр Картинка 59’(2) Чернов Олександр Олександр Чернов 14
11 Владислав Шинкаренко Шинкаренко Владислав Картинка 68’ Картинка 73’ Картинка 77’ Черненко Руслан Руслан Черненко 17
16 Максим Шептіцький Шептіцький Максим
18 Олександр Подрезан Подрезан Олександр
Головний тренер: Головний тренер:
Жабченко Ігор Валентинович Іващенко Валерій Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору