ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кєвліч Є.Ю.
Асистент 1 Кєскюла Д.А.
Асистент 2 Гавеля О.М.
4-ий арбітр Плєшко П.О.
6 ТУР
30.09.2022 12:00
"Кремінь-Арена ім. Олега Бабаєва" м. Кременчук
Гляд.
0
Темп.
22 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Гордієнко О.В.
Кремінь
“Кремінь”
0:3
(0:3)
Оболонь
“Оболонь”
“Кремінь”
“Оболонь”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
36’
Картинка
transparent
Картинка
2’
Картинка
4’
Картинка
11’
Картинка
43’
46’(2)
Картинка
50’
Картинка
61’
Картинка
74’
Картинка
81’
Картинка
84’
Картинка
Картинка
48’
Картинка
57’(2)
Картинка
58’
Картинка
74’(3)
“Кремінь” СКЛАДИ КОМАНД “Оболонь”
69 Даніїл Єрмолов Єрмолов Даніїл Федорівський Назарій Назарій Федорівський 1
72 Максим Агапов Агапов Максим Картинка 50’ Прокопенко Єгор Єгор Прокопенко 24
46 Олександр Кальчук Кальчук Олександр Картинка 58’ Тєрєхов Артем Артем Тєрєхов 3
91 Данило Аркуша Аркуша Данило Картинка 2’ Карась Данило Данило Карась 2
16 Давронбек Азізов Азізов Давронбек Картинка 57’ Фатєєв Дмитро Дмитро Фатєєв 20
8 Орест Панчишин Панчишин Орест Картинка 46’ Картинка 62’ Чернов Олександр Олександр Чернов 14
11 Сімон Галоян Галоян Сімон Картинка 46’(2) Картинка 48’ Картинка 74’(2) Мороз Тарас Тарас Мороз 4
20 Денис Галата Галата Денис (К) Картинка 84’ Покотилюк Максим Максим Покотилюк 21
24 Андрій Глоба Глоба Андрій Картинка 36’ Картинка 4’ Картинка 11’ Груша Віталій Віталій Груша 25
21 Данило Фальковський Фальковський Данило Картинка 74’(3) Краснопір Ігор Ігор Краснопір 95
7 Іван Куць Куць Іван Картинка 43’ Картинка 57’(2) (К) Батальський Олександр Олександр Батальський 9
1 Іван Музичка Музичка Іван Кичак Артем Артем Кичак 13
4 Віктор Пилипенко Пилипенко Віктор Осман Олександр Олександр Осман 5
33 Данило Сидоренко Сидоренко Данило Картинка 74’(2) Савченко Олексій Олексій Савченко 8
35 Артем Товкач Товкач Артем Картинка 57’ Корохов Євген Євген Корохов 22
10 Андрій Савіцький Савіцький Андрій Картинка 84’ Картинка 74’(3) Машталір Сергій Сергій Машталір 77
14 Кирило Матвєєв Матвєєв Кирило Картинка 46’(2) Картинка 81’ Картинка 57’(2) Єрмоленко Максим Максим Єрмоленко 11
99 Радіон Лісняк Лісняк Радіон Картинка 36’ Картинка 61’ Картинка 74’ Картинка 62’ Черненко Руслан Руслан Черненко 17
19 Владислав Молько Молько Владислав Картинка 74’
9 Артем П'ятибрат П'ятибрат Артем
29 Владислав Бондар Бондар Владислав
88 Олександр Вівдич Вівдич Олександр Картинка 46’
Головний тренер: Головний тренер:
Локтіонов Роман Борисович Іващенко Валерій Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору