ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Заброда К.В.
Асистент 1 Матяш О.О.
Асистент 2 Дарійчук С.В.
4-ий арбітр Усова К.І.
6 ТУР
01.10.2022 14:00
"Діназ" с. Демидів
Гляд.
0
Темп.
20 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Овчар І.І.
Діназ
“Діназ”
0:5
(0:3)
Полісся
“Полісся”
“Діназ”
“Полісся”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
45’
Картинка
Картинка
11’
Картинка
29’
Картинка
36’
Картинка
44’
46’(3)
Картинка
59’(2)
Картинка
85’
Картинка
87’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
59’
Картинка
69’
Картинка
77’
Картинка
86’
Картинка
90’
“Діназ” СКЛАДИ КОМАНД “Полісся”
1 Вадим Солдатенко Солдатенко Вадим Кудрик Олег Олег Кудрик 1
5 Сергій Ічанський Ічанський Сергій (К) Картинка 90+2’ Гітченко Андрій Андрій Гітченко 4
24 Андрій Волошин Волошин Андрій Червак Вадим Вадим Червак 27
2 Богдан Духота Духота Богдан Картинка 46’ Морозко Євгеній Євгеній Морозко 9
4 Валентин Корешков Корешков Валентин Картинка 85’ Картинка 44’ Шаповал Владислав Владислав Шаповал 11
10 Ярослав Богунов Богунов Ярослав (К) Огіря Владислав Владислав Огіря 8
8 Олег Вакуленко Вакуленко Олег Картинка 36’ Картинка 77’ Кушніренко Богдан Богдан Кушніренко 77
3 Ннабуіґе Річмонд Чуквуемека Чуквуемека Ннабуіґе Річмонд Картинка 46’(3) Картинка 59’ Вакула Владислав Владислав Вакула 7
14 Сергій Білоус Білоус Сергій Картинка 46’(2) Янаков Деніс Деніс Янаков 10
11 Максим Куліш Куліш Максим Картинка 45’ Картинка 59’(2) Картинка 69’ Козак Артем Артем Козак 59
9 Олег Кос Кос Олег Картинка 11’ Картинка 29’ Будківський Пилип Пилип Будківський 28
12 Максим Коржук Коржук Максим Яшков Антон Антон Яшков 13
19 Владислав Клименко Клименко Владислав Картинка 69’ Андрущенко Максим Максим Андрущенко 99
18 Владислав Гарнага Гарнага Владислав Картинка 46’(3) Петрук Нікіта Нікіта Петрук 21
23 Станіслав Пестрецов Пестрецов Станіслав Картинка 85’ Картинка 87’ Власюк Андрій Андрій Власюк 15
21 Данило Кіріченко Кіріченко Данило Нестеров Андрій Андрій Нестеров 5
17 Джіліндо Безгубченко Безгубченко Джіліндо Картинка 59’(2) Волинець Данило Данило Волинець 14
6 Олександр Літвінов Літвінов Олександр Картинка 59’ Картинка 86’(п) Грицук Василь Василь Грицук 22
22 Антон Салабай Салабай Антон Кисленко Сергій Сергій Кисленко 19
25 Єгор Шкурат Шкурат Єгор Картинка 77’ Микитюк Євгеній Євгеній Микитюк 20
Картинка 46’(2) Картинка 90’ Шастал Дмитро Дмитро Шастал 23
Морговський Ян Ян Морговський 74
Картинка 46’ Чередниченко Ілля Ілля Чередниченко 78
Головний тренер: Головний тренер:
Головко Олександр Борисович Калітвінцев Юрій Миколайович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору