ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Дьордь Н.В.
Асистент 1 Наскалов С.В.
Асистент 2 Аврамчук В.О.
4-ий арбітр Байдюк М.Ю.
6 ТУР
02.10.2022 15:00
"Буковина" м. Чернівці
Гляд.
0
Темп.
16 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Криницький В.М.
Буковина
“Буковина”
3:1
(2:1)
ФСК Маріуполь
“ФСК Маріуполь”
“Буковина”
“ФСК Маріуполь”
transparent
transparent
transparent
15’
Картинка
transparent
transparent
transparent
29’
Картинка
transparent
transparent
43’
Картинка
Картинка
6’
Картинка
18’
Картинка
33’
46’
Картинка
62’
Картинка
71’
Картинка
77’
Картинка
80’
Картинка
82’
Картинка
84’
Картинка
87’
Картинка
87’
Картинка
87’
Картинка
90’(2)
Картинка
Картинка
63’
Картинка
67’
Картинка
71’(2)
Картинка
81’
Картинка
90’(3)
“Буковина” СКЛАДИ КОМАНД “ФСК Маріуполь”
71 Віталій Чеботарьов Чеботарьов Віталій Картинка 82’ Кравцов Павло Павло Кравцов 1
11 Василь Гакман Гакман Василь (К) Картинка 87’ Картинка 87’ Харжевський Петро Петро Харжевський 2
16 Артур Новотрясов Новотрясов Артур Картинка 67’ Скиба Євгеній Євгеній Скиба 5
88 Кирило Прокопчук Прокопчук Кирило Картинка 87’ Картинка 90’(3) (К) Мочевінський Іван Іван Мочевінський 6
95 Микола Павлюк Павлюк Микола Картинка 80’ Картинка 84’ Картинка 6’ Картинка 18’ Картинка 81’ Биковський Ігор Ігор Биковський 11
14 Микола Ляшенко Ляшенко Микола Картинка 43’ Картинка 46’ Картинка 33’ Чушенко Владислав Владислав Чушенко 27
23 Володимир Столяр Столяр Володимир Картинка 29’ Картинка 62’ Картинка 71’ Картинка 71’(2) Літюк Гліб Гліб Літюк 28
25 Артем Цурупін Цурупін Артем Булгаков Єгор Єгор Булгаков 34
73 Іван Паламарчук Паламарчук Іван Картинка 90’ Чернецький Олександр Олександр Чернецький 41
77 Василь Палагнюк Палагнюк Василь Картинка 15’(п) Картинка 77’ Картинка 63’ Мельниченко Іван Іван Мельниченко 45
22 Ілля Скрипник Скрипник Ілля ,87’ Картинка Мамросенко Іван Іван Мамросенко 90
55 Антон Задерейко Задерейко Антон Якубенко Микита Микита Якубенко 12
44 Семен Даценко Даценко Семен Картинка 90’(3) Строчинський Даниїл Даниїл Строчинський 14
33 Іван Пець Пець Іван Картинка 84’ Картинка 71’(2) Дмитрієв Данило Данило Дмитрієв 39
6 Артем Рябий Рябий Артем Картинка 63’ Гора Богдан Богдан Гора 70
10 Андрій Шишигін Шишигін Андрій Картинка 71’ Картинка 81’ Михайленко Микита Микита Михайленко 79
7 Олександр Жумига Жумига Олександр Картинка 90’
8 Денис Рябий Рябий Денис Картинка 90’(2)
15 Микита Комісар Комісар Микита
5 Ігор Кошман Кошман Ігор
19 Андрій Королянчук Королянчук Андрій
87 Віталій Фарасєєнко Фарасєєнко Віталій Картинка 46’ Картинка 90’(2)
1 Богдан Степаненко Степаненко Богдан
Головний тренер: Головний тренер:
Мельничук Андрій Ярославович Краснопьоров Олег Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору