ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кальонов О.О.
Асистент 1 Дрикін В.Ю.
Асистент 2 Цмоканич Н.М.
4-ий арбітр Маляр В.Ю.
6 ТУР
02.10.2022 13:30
"Колос" м. Дунаївці
Гляд.
0
Темп.
14 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Александренко В.В.
Епіцентр
“Епіцентр”
1:1
(0:0)
Нива
“Нива”
“Епіцентр”
“Нива”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
40’
Картинка
Картинка
29’
Картинка
40’
56’
Картинка
60’
Картинка
71’(3)
Картинка
73’
Картинка
83’
Картинка
83’(2)
Картинка
Картинка
58’
Картинка
67’
Картинка
71’
Картинка
85’(2)
Картинка
89’
“Епіцентр” СКЛАДИ КОМАНД “Нива”
1 Сергій Чернобай Чернобай Сергій (К) Механів Максим Максим Механів 1
3 Степан Григоращук Григоращук Степан Слива Роман Роман Слива 27
44 Владислав Мороз Мороз Владислав Картинка 60’ Зінь Андрій Андрій Зінь 4
5 Євгеній Шевченко Шевченко Євгеній Картинка 73’ Картинка 83’ Картинка 67’ Демчук Максим Максим Демчук 33
2 Олександр Жмуйда Жмуйда Олександр Картинка 40’ Хруставка Олег Олег Хруставка 5
6 Олександр Чепелюк Чепелюк Олександр Картинка 89’ Козак Богдан Богдан Козак 24
18 Микола Миронюк Миронюк Микола Картинка 56’ Картинка 70’ Волохатий Роман Роман Волохатий 17
10 Андрій Беженар Беженар Андрій (К) Картинка 29’ Картинка 85’ Гатала Ігор Ігор Гатала 11
23 Клоудіней Барбоса да Сілва Барбоса да Сілва Клоудіней Картинка 83’(2) Картинка 58’ Картинка 71’ Проців Максим Максим Проців 88
7 Сергій Стень Стень Сергій Картинка 71’(2) Картинка 85’(2) Різник Андрій Андрій Різник 10
99 Максим Гірний Гірний Максим Картинка 40’ Картинка 71’(3) Сухоручко Даниїл Даниїл Сухоручко 7
16 Роман Жмурко Жмурко Роман Жупанський Віталій Віталій Жупанський 71
8 Юрій Глущук Глущук Юрій Картинка 56’ Картинка 83’ Картинка 89’ Дедух Руслан Руслан Дедух 8
31 Тарас Пучковський Пучковський Тарас Картинка 71’(2) Вольський Данііл Данііл Вольський 25
20 Владислав Кристін Кристін Владислав Тарасов Олександр Олександр Тарасов 14
21 Станіслав Кристін Кристін Станіслав Картинка 83’(2) Картинка 85’ Бей Андрій Андрій Бей 9
9 Руслан Буряк Буряк Руслан Картинка 71’(3) Картинка 71’ Соколов Олег Олег Соколов 3
33 Олег Ничипоренко Ничипоренко Олег Картинка 83’ Картинка 85’(2) Дорошенко Арсентій Арсентій Дорошенко 30
91 Кирило Костенко Костенко Кирило
30 Тарас Горілий Горілий Тарас
11 Ростислав Морозов Морозов Ростислав
71 Артем Матус Матус Артем
Головний тренер: Головний тренер:
Нагорняк Сергій Миколайович Задорожний Сергій Михайлович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору