ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Титов О.І.
Асистент 1 Алавук В.Ю.
Асистент 2 Бахметьєв А.І.
4-ий арбітр Цибулько Є.А.
6 ТУР
02.10.2022 12:00
"Черкаси Арена" м. Черкаси
Гляд.
0
Темп.
15 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Брюхов П.А.
ЛНЗ
“ЛНЗ”
3:0
(1:0)
Скорук
“Скорук”
“ЛНЗ”
“Скорук”
transparent
transparent
9’
Картинка
14’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
37’
Картинка
transparent
Картинка
13’
Картинка
35’
59’
Картинка
64’
Картинка
67’
Картинка
79’(2)
Картинка
85’
Картинка
88’(2)
Картинка
Картинка
71’
Картинка
73’(2)
Картинка
81’(2)
“ЛНЗ” СКЛАДИ КОМАНД “Скорук”
72 Кірілл Самойленко Самойленко Кірілл Варцаба Ігор Ігор Варцаба 1
20 Олег Тарасенко Тарасенко Олег (К) Малиш Станіслав-Нурі Станіслав-Нурі Малиш 2
71 Максим Лопирьонок Лопирьонок Максим Картинка 14’ Коцюмака Ігор Ігор Коцюмака 18
4 Ігор Солдат Солдат Ігор Картинка 13’ Картинка 35’ Лаптєв Михайло Михайло Лаптєв 25
89 Олег Синьогуб Синьогуб Олег Клименко Владислав Владислав Клименко 27
93 Микита Полюлях Полюлях Микита Картинка 64’ Картинка 88’ Сухар Тимофій Тимофій Сухар 99
27 Іван Тищенко Тищенко Іван Картинка 59’ Картинка 67’ Картинка 73’ Плахтир Дмитро Дмитро Плахтир 44
7 Андрій Сторчоус Сторчоус Андрій Картинка 9’ Картинка 37’ Картинка 79’ Шаповалов Святослав Святослав Шаповалов 16
98 Андрій Ляшенко Ляшенко Андрій Картинка 71’ Шмигельский Богдан Богдан Шмигельский 88
77 Антон Савін Савін Антон Картинка 79’(2) (К) Перебора Артем Артем Перебора 11
9 Владислав Нехтій Нехтій Владислав Картинка 88’(2) Картинка 73’(2) Мішуренко Олександр Олександр Мішуренко 9
23 Денис Шеліхов Шеліхов Денис Осадчук Антон Антон Осадчук 23
30 Сергій Швець Швець Сергій Картинка 73’ Картинка 81’ Бейер Ерік Ерік Бейер 13
70 Вадим Чорний Чорний Вадим Картинка 35’ Картинка 81’(2) Боженар Даниїл Даниїл Боженар 21
5 Антон Євдокимов Євдокимов Антон Картинка 67’ Картинка 85’ Картинка 81’(2) Разуваєв Олексій Олексій Разуваєв 8
28 Сергій Копил Копил Сергій Картинка 88’ Картинка 81’ Сорока Денис Денис Сорока 6
8 Владислав Хамелюк Хамелюк Владислав Картинка 79’ Картинка 73’(2) Шарко Антон Антон Шарко 10
11 Максим Тяпкін Тяпкін Максим Картинка 79’(2) Приземлін Володимир Володимир Приземлін 19
21 Павло Замуренко Замуренко Павло Картинка 88’(2)
Головний тренер: Головний тренер:
Ковпак Олександр Олександрович Степанов Олександр Олександрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору