ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Ухов А.Ю.
Асистент 1 Рубан Д.О.
Асистент 2 Степаненко О.В.
4-ий арбітр Артеменко А.І.
6 ТУР
07.10.2022 11:30
"Іван" м. Одеса
Гляд.
0
Темп.
19 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Луценко О.А.
Реал Фарма
“Реал Фарма”
2:1
(1:1)
Хуст
“Хуст”
“Реал Фарма”
“Хуст”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
42’
Картинка
Картинка
10’
Картинка
34’
46’
Картинка
50’
Картинка
65’(2)
Картинка
70’
Картинка
75’
Картинка
83’
Картинка
90+2’
Картинка
Картинка
46’(5)
Картинка
49’
Картинка
70’(2)
Картинка
87’
“Реал Фарма” СКЛАДИ КОМАНД “Хуст”
12 Дмитро Стародубець Стародубець Дмитро Леванідов Владислав Владислав Леванідов 1
15 Віталій Мячин Мячин Віталій (К) Іванов Владислав Владислав Іванов 94
18 Нікіта Ладика Ладика Нікіта Картинка 49’ Картинка 70’(2) Тихненко Ігор Ігор Тихненко 22
2 Євгеній Ратушняк Ратушняк Євгеній Романенко Андрій Андрій Романенко 27
8 Михайло Попов Попов Михайло Павлич Богдан Богдан Павлич 17
20 Олександр Фабер Фабер Олександр Картинка 65’ Картинка 87’ Вагін Ігор Ігор Вагін 8
13 Сергій Платунов Платунов Сергій Картинка 42’(п) Картинка 65’(2) Картинка 46’(2) Пилип Микола Микола Пилип 15
44 Максим Марченко Марченко Максим Картинка 46’ Картинка 46’(3) Боднарук Іван Іван Боднарук 29
4 Олексій Колесников Колесников Олексій (К) Картинка 46’(4) Андріца Артем Артем Андріца 20
25 Вадим Гранчар Гранчар Вадим Картинка 70’ Картинка 10’ Картинка 46’(5) Мердєєв Вадим Вадим Мердєєв 9
17 Сергій Барсуков Барсуков Сергій Картинка 83’ Картинка 34’ Фляшко Михайло Михайло Фляшко 7
1 Анатолій Миргородський Миргородський Анатолій Бєліменко Арсен Арсен Бєліменко 31
14 Андрій Вареник Вареник Андрій Картинка 46’ Картинка 50’ Картинка 46’(3) Луців Петро Петро Луців 11
3 Ігор Дувняк Дувняк Ігор Картинка 46’(2) Луців Василь Василь Луців 10
99 Костянтин Злєпко Злєпко Костянтин Картинка 83’ Картинка 90+2’ Картинка 46’(4) Станкович Іван Іван Станкович 99
11 Максим Ігуменов Ігуменов Максим Картинка 65’ Картинка 75’ Картинка 70’(2) Стрілець Артем Артем Стрілець 88
16 Микита Кошкін Кошкін Микита Картинка 70’ Нечосов Євген Євген Нечосов 71
9 Владислав Тимошевський Тимошевський Владислав Картинка 65’(2) Картинка 46’(5) Приходько Назар Назар Приходько 21
77 Андрій Лиховидов Лиховидов Андрій Колчін Костянтин Костянтин Колчін 13
7 Микола Лиховидов Лиховидов Микола
Головний тренер: Головний тренер:
Куліш Юрій Петрович Циткін Володимир Борисович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору