ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Цибулько Є.А.
Асистент 1 Васильченко М.Д.
Асистент 2 Старча С.В.
4-ий арбітр Децюк П.І.
7 ТУР
07.10.2022 14:00
"Юність" м. Чернігів
Гляд.
0
Темп.
18 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Соботюк С.А.
Чернігів
“Чернігів”
0:2
(0:2)
Кремінь
“Кремінь”
“Чернігів”
“Кремінь”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
45+1’
Картинка
Картинка
14’
Картинка
35’
46’
Картинка
52’
Картинка
59’
Картинка
71’
Картинка
76’(2)
Картинка
86’
Картинка
87’
Картинка
Картинка
76’
Картинка
80’
Картинка
87’
“Чернігів” СКЛАДИ КОМАНД “Кремінь”
35 Олександр Ширай Ширай Олександр Музичка Іван Іван Музичка 1
17 Мирослав Сердюк Сердюк Мирослав Агапов Максим Максим Агапов 72
27 Микола Сираш Сираш Микола Сидоренко Данило Данило Сидоренко 33
15 Андрій Лакеєнко Лакеєнко Андрій Картинка 87’ Аркуша Данило Данило Аркуша 91
5 Анатолій Романченко Романченко Анатолій Азізов Давронбек Давронбек Азізов 16
20 Артур Бибік Бибік Артур Картинка 46’ Картинка 85’ Матвєєв Кирило Кирило Матвєєв 14
7 Дмитро Мироненко Мироненко Дмитро Картинка 45+1’(аг) Картинка 87’ (К) Панчишин Орест Орест Панчишин 8
77 Максим Сердюк Сердюк Максим Картинка 76’(2) Картинка 14’ Картинка 76’ Савіцький Андрій Андрій Савіцький 10
95 Дмитро Кулик Кулик Дмитро Картинка 59’ Картинка 35’(н/п) Фальковський Данило Данило Фальковський 21
18 Віталій Ментей Ментей Віталій (К) Картинка 52’ Картинка 71’ Картинка 80’ Галоян Сімон Сімон Галоян 11
79 Роман Вовк Вовк Роман Картинка 86’ Картинка 85’(2) Вівдич Олександр Олександр Вівдич 88
99 Володимир Зубашівський Зубашівський Володимир Картинка 76’(2) Єрмолов Даніїл Даніїл Єрмолов 69
3 Максим Шумило Шумило Максим Картинка 86’ Картинка 85’(2) Куць Іван Іван Куць 7
2 Едуард Галстян Галстян Едуард Картинка 76’ Молько Владислав Владислав Молько 19
6 Андрій Вересоцький Вересоцький Андрій Картинка 80’ Лісняк Радіон Радіон Лісняк 99
8 Андрій Макаренко Макаренко Андрій Картинка 71’ П'ятибрат Артем Артем П'ятибрат 9
9 Кирило Кривобороденко Кривобороденко Кирило Картинка 46’ Ульянко Дмитро Дмитро Ульянко 15
24 Олександр Руденко Руденко Олександр Жданович Олексій Олексій Жданович 17
21 Владислав Школьний Школьний Владислав Картинка 85’ Пилипенко Віктор Віктор Пилипенко 4
26 Владислав Панько Панько Владислав Кальчук Олександр Олександр Кальчук 46
12 Артем Падун Падун Артем
22 Олександр Рощинський Рощинський Олександр
1 Єгор Коломієць Коломієць Єгор
Головний тренер: Головний тренер:
Чорний Валерій Анатолійович Локтіонов Роман Борисович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору