ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Євтухов Д.Ю.
Асистент 1 Ковальчук Ю.А.
Асистент 2 Матяш О.О.
4-ий арбітр Михайлюк А.В.
7 ТУР
07.10.2022 13:00
"Оболонь-Арена" м. Київ
Гляд.
0
Темп.
17 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Чернишов В.Б.
Оболонь
“Оболонь”
3:0
(1:0)
Металург
“Металург”
“Оболонь”
“Металург”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
28’
Картинка
transparent
transparent
transparent
Картинка
8’
53’
Картинка
62’
Картинка
66’
Картинка
74’(2)
Картинка
86’(2)
Картинка
Картинка
62’(3)
Картинка
68’
Картинка
71’(2)
Картинка
78’
“Оболонь” СКЛАДИ КОМАНД “Металург”
1 Назарій Федорівський Федорівський Назарій Байда Назар Назар Байда 12
5 Олександр Осман Осман Олександр (К) Басов Сергій Сергій Басов 87
3 Артем Тєрєхов Тєрєхов Артем Картинка 71’ Векляк Богдан Богдан Векляк 44
2 Данило Карась Карась Данило Дворовенко Владислав Владислав Дворовенко 21
24 Єгор Прокопенко Прокопенко Єгор Картинка 64’ Картинка 74’ Картинка 71’(2) Сокол Богдан Богдан Сокол 3
14 Олександр Чернов Чернов Олександр Картинка 8’ Крапивний Дмитро Дмитро Крапивний 25
4 Тарас Мороз Мороз Тарас Картинка 53’ Картинка 78’ Шалфєєв Єгор Єгор Шалфєєв 6
21 Максим Покотилюк Покотилюк Максим (К) Картинка 62’ Картинка 62’(2) Сніжко Олександр Олександр Сніжко 96
25 Віталій Груша Груша Віталій Картинка 86’ Сад Валерій Валерій Сад 8
10 Олег Слободян Слободян Олег Картинка 28’(п) Картинка 74’(2) Картинка 62’(3) Білоцерковець Володимир Володимир Білоцерковець 10
95 Ігор Краснопір Краснопір Ігор Картинка 86’(2) Картинка 68’(н/п) Сидоров Олексій Олексій Сидоров 9
13 Артем Кичак Кичак Артем Ніколаєнко Гордій Гордій Ніколаєнко 1
9 Олександр Батальський Батальський Олександр Картинка 74’(2) Картинка 71’ Палюх Сергій Сергій Палюх 29
8 Олексій Савченко Савченко Олексій Картинка 86’(2) Картинка 62’(2) Кіча Антон Антон Кіча 90
22 Євген Корохов Корохов Євген Картинка 62’(3) Могильний Богдан Богдан Могильний 19
77 Сергій Машталір Машталір Сергій Картинка 86’ Картинка 78’ Піддубний Дмитро Дмитро Піддубний 4
11 Максим Єрмоленко Єрмоленко Максим Борисенко Владислав Владислав Борисенко 22
17 Руслан Черненко Черненко Руслан Картинка 62’ Картинка 66’ Картинка 71’(2) Страдс Максим Максим Страдс 69
7 Станіслав Василенко Василенко Станіслав Картинка 74’
19 Сергій Косовський Косовський Сергій
Головний тренер: Головний тренер:
Іващенко Валерій Володимирович Микитін Володимир Богданович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору