ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Маляр В.Ю.
Асистент 1 Гавеля О.М.
Асистент 2 Кєскюла Д.А.
4-ий арбітр Плєшко П.О.
7 ТУР
08.10.2022 15:00
"Юність" м. Горішні Плавні
Гляд.
0
Темп.
17 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Якименко О.В.
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
0:1
(0:0)
ЛНЗ
“ЛНЗ”
“Гірник-Спорт”
“ЛНЗ”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
37’
72’
Картинка
80’
Картинка
89’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
63’
Картинка
73’
Картинка
85’
Картинка
87’
“Гірник-Спорт” СКЛАДИ КОМАНД “ЛНЗ”
1 Максим Коваленко Коваленко Максим Картинка 87’ Самойленко Кірілл Кірілл Самойленко 72
14 Дмитро Шинкаренко Шинкаренко Дмитро (К) Тарасенко Олег Олег Тарасенко 20
24 Максим Цвіренко Цвіренко Максим (К) Лопирьонок Максим Максим Лопирьонок 71
5 Даниїл Хондак Хондак Даниїл Солдат Ігор Ігор Солдат 4
19 Олексій Малакі Малакі Олексій Картинка 89’ Синьогуб Олег Олег Синьогуб 89
7 Артем Сьомка Сьомка Артем Полюлях Микита Микита Полюлях 93
8 Сулейман Сейтхалілов Сейтхалілов Сулейман ,80’ Картинка Картинка 37’ Картинка 63’ Сторчоус Андрій Андрій Сторчоус 7
6 Роман Бодня Бодня Роман Картинка 90’ Нехтій Владислав Владислав Нехтій 9
22 Денис Підручний Підручний Денис Картинка 84’ Картинка 73’ Ляшенко Андрій Андрій Ляшенко 98
11 Владислав Шинкаренко Шинкаренко Владислав Картинка 72’ Картинка 46’ Євдокимов Антон Антон Євдокимов 5
17 Владислав Горбаченко Горбаченко Владислав Тищенко Іван Іван Тищенко 27
26 Георгій Клімов Клімов Георгій Картинка 87’ Шеліхов Денис Денис Шеліхов 23
25 Сергій Дворник Дворник Сергій Тяпкін Максим Максим Тяпкін 11
10 Вадим Сологуб Сологуб Вадим Картинка 84’ Копил Сергій Сергій Копил 28
15 Денис Черниш Черниш Денис Швець Сергій Сергій Швець 30
20 Юрій Сеницький Сеницький Юрій Картинка 72’ Картинка 46’ Картинка 85’ Хамелюк Владислав Владислав Хамелюк 8
12 Владислав Громенко Громенко Владислав Чорний Вадим Вадим Чорний 70
4 Олександр Ніколишин Ніколишин Олександр Картинка 73’ Войцеховський Владислав Владислав Войцеховський 10
3 Гліб Сметанін Сметанін Гліб Картинка 90’ Галенко Ярослав Ярослав Галенко 17
16 Максим Шептіцький Шептіцький Максим Картинка 89’
18 Олександр Подрезан Подрезан Олександр
Головний тренер: Головний тренер:
Жабченко Ігор Валентинович Ковпак Олександр Олександрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору