ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кузовлєв Д.І.
Асистент 1 Гірс О.М.
Асистент 2 Катющев М.В.
4-ий арбітр Орендочка В.О.
7 ТУР
09.10.2022 14:00
"Молодіжний" м. Полтава
Гляд.
0
Темп.
18 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Головков О.В.
Полтава
“Полтава”
1:3
(0:0)
Скорук
“Скорук”
“Полтава”
“Скорук”
transparent
transparent
transparent
transparent
19’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
25’
Картинка
28’
Картинка
34’
46’
Картинка
56’(2)
Картинка
58’
Картинка
61’
Картинка
69’
Картинка
70’
Картинка
76’
Картинка
Картинка
52’
Картинка
54’
Картинка
60’
Картинка
69’
Картинка
77’(2)
Картинка
78’
Картинка
85’
Картинка
90’
“Полтава” СКЛАДИ КОМАНД “Скорук”
71 Ян Вічний Вічний Ян Варцаба Ігор Ігор Варцаба 1
70 Дмитро Копитов Копитов Дмитро Картинка 78’ Малиш Станіслав-Нурі Станіслав-Нурі Малиш 2
4 Валерій Курелєх Курелєх Валерій Картинка 34’(н/п) Пасічник Кирило Кирило Пасічник 5
94 Олександр Томенко Томенко Олександр Картинка 25’ Коцюмака Ігор Ігор Коцюмака 18
12 Андрій Савенков Савенков Андрій Картинка 56’ Сухар Тимофій Тимофій Сухар 99
19 Микола Бужин Бужин Микола Картинка 69’ Плахтир Дмитро Дмитро Плахтир 44
15 Владислав Даниленко Даниленко Владислав Картинка 61’ Картинка 70’ Картинка 28’ Картинка 77’ Шаповалов Святослав Святослав Шаповалов 16
77 Єгор Коваленко Коваленко Єгор Картинка 56’(2) Картинка 77’(2) Шмигельский Богдан Богдан Шмигельский 88
2 Богдан Бичков Бичков Богдан Картинка 46’ (К) Перебора Артем Артем Перебора 11
9 Дмитро Щербак Щербак Дмитро (К) Картинка 19’ Картинка 58’ Картинка 54’ Картинка 90’ Разуваєв Олексій Олексій Разуваєв 8
10 Євген Стрельцов Стрельцов Євген Картинка 69’ Картинка 52’ Картинка 60’ Картинка 85’ Мішуренко Олександр Олександр Мішуренко 9
30 Богдан Петриченко Петриченко Богдан Осадчук Антон Антон Осадчук 23
33 Дмитро Куімов Куімов Дмитро Картинка 77’(2) Бейер Ерік Ерік Бейер 13
11 Максим Горжуй Горжуй Максим Боженар Даниїл Даниїл Боженар 21
17 Вадим Таранушич Таранушич Вадим Картинка 25’ Заєць Сергій Сергій Заєць 4
55 Олександр Пось Пось Олександр Картинка 90’ Клименко Владислав Владислав Клименко 27
22 Антон Яременко Яременко Антон Лаптєв Михайло Михайло Лаптєв 25
8 Валерій Гайван Гайван Валерій Картинка 56’ Сорока Денис Денис Сорока 6
21 Павло Пастухов Пастухов Павло Картинка 70’ Картинка 77’ Цуркан Ілля Ілля Цуркан 22
14 Сергій Каретник Каретник Сергій Картинка 56’(2) Приземлін Володимир Володимир Приземлін 19
26 Ян Костенко Костенко Ян Картинка 46’ Картинка 76’
Головний тренер: Головний тренер:
Сисенко Володимир Анатолійович Степанов Олександр Олександрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору