ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Федан Д.В.
Асистент 1 Резнік А.Ю.
Асистент 2 Матковська М.В.
4-ий арбітр Дубиківський С.С.
6 ТУР
20.10.2022 12:15
"Діназ" с. Демидів
Гляд.
0
Темп.
15 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Марченко Р.Г.
Васт
“Васт”
5:1
(2:0)
Рубікон
“Рубікон”
“Васт”
“Рубікон”
transparent
7’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
25’
Картинка
transparent
transparent
transparent
43’
Картинка
Картинка
26’
Картинка
32’
55’
Картинка
57’(2)
Картинка
64’
Картинка
67’
Картинка
72’
Картинка
73’
Картинка
76’
Картинка
80’(3)
Картинка
87’
Картинка
Картинка
48’
Картинка
62’
Картинка
66’
Картинка
72’
Картинка
80’
Картинка
90+1’
“Васт” СКЛАДИ КОМАНД “Рубікон”
13 Валерій Восконян Восконян Валерій (К) Пацкан Євген Євген Пацкан 1
69 Дмитро Сартіна Сартіна Дмитро (К) Коваленко Ілля Ілля Коваленко 8
6 Владислав Шкіндер Шкіндер Владислав Картинка 55’ Рафальський Антон Антон Рафальський 21
15 Андрій Боровський Боровський Андрій Картинка 66’ Сухомлинов Рудольф Рудольф Сухомлинов 18
2 Артем Бабенко Бабенко Артем ,87’ Картинка Картинка 32’ Картинка 87’ Чернов Ілля Ілля Чернов 19
27 Денис Борзов Борзов Денис Картинка 73’ Картинка 80’(2) Картинка 90+1’ Бороденко Дмитро Дмитро Бороденко 88
10 Андрій Шмат Шмат Андрій Картинка 25’ Картинка 57’ Картинка 48’ Картинка 72’ Сахнюк Віктор Віктор Сахнюк 10
77 Олексій Тищенко Тищенко Олексій Картинка 57’(2) Уманець Артем Артем Уманець 20
97 Євгеній Вітенко Вітенко Євгеній Картинка 26’ Картинка 62’ Ісадченко Нікіта Нікіта Ісадченко 11
28 Олег Крамаренко Крамаренко Олег Картинка 43’ Картинка 64’ Картинка 80’ Калайтан Антон Антон Калайтан 7
99 Микола Стеценко Стеценко Микола Картинка 7’ Картинка 76’ Картинка 80’(3) Гладковський Леон Леон Гладковський 99
63 Дмитро Рудик Рудик Дмитро Садовой Данііл Данііл Садовой 71
22 Ростислав Сидоренко Сидоренко Ростислав Картинка 72’ Давиденко Даніїл Даніїл Давиденко 5
94 Ян Штирбу Штирбу Ян Сарбєй Павло Павло Сарбєй 94
18 Нікіта Ширяєв Ширяєв Нікіта Картинка 80’ Бородянський Максим Максим Бородянський 97
17 Андрій Колосков Колосков Андрій Картинка 80’(2)
23 Дмитро Ярчук Ярчук Дмитро Картинка 57’
11 Вячеслав Студенко Студенко Вячеслав Картинка 57’(2) Картинка 67’
14 Олександр Душук Душук Олександр Картинка 80’(3)
29 Олександр Толгаренко Толгаренко Олександр
19 Дмитро Гуменяк Гуменяк Дмитро Картинка 64’ Картинка 72’
8 Сергій Змієвський Змієвський Сергій
Головний тренер: Головний тренер:
Назаренко Дмитро Миколайович Курята Віктор Валерійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору