ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Байдюк М.Ю.
Асистент 1 Кравченко Ю.С.
Асистент 2 Мімнонов О.М.
4-ий арбітр Дьордь Н.В.
7 ТУР
14.10.2022 12:00
"Карпати" м. Хуст
Гляд.
0
Темп.
16 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Петров А.О.
Хуст
“Хуст”
5:1
(3:1)
Васт
“Васт”
“Хуст”
“Васт”
transparent
transparent
transparent
15’
Картинка
transparent
transparent
transparent
28’
Картинка
33’
Картинка
transparent
transparent
Картинка
4’
Картинка
39’
Картинка
45+1’
47’
Картинка
56’
Картинка
60’
Картинка
71’(3)
Картинка
72’
Картинка
79’(2)
Картинка
81’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
60’
Картинка
61’
Картинка
68’
Картинка
71’
Картинка
82’
“Хуст” СКЛАДИ КОМАНД “Васт”
1 Владислав Леванідов Леванідов Владислав Картинка 81’ Рудик Дмитро Дмитро Рудик 63
94 Владислав Іванов Іванов Владислав (К) Боровський Андрій Андрій Боровський 15
22 Ігор Тихненко Тихненко Ігор Картинка 82’ Шкіндер Владислав Владислав Шкіндер 6
9 Вадим Мердєєв Мердєєв Вадим Картинка 72’ (К) Сартіна Дмитро Дмитро Сартіна 69
10 Василь Луців Луців Василь Картинка 15’ Картинка 28’ Картинка 33’ Картинка 56’ Картинка 71’(2) Картинка 61’ Бабенко Артем Артем Бабенко 2
11 Петро Луців Луців Петро Картинка 46’ Толгаренко Олександр Олександр Толгаренко 29
8 Ігор Вагін Вагін Ігор Ярчук Дмитро Дмитро Ярчук 23
99 Іван Станкович Станкович Іван Картинка 79’ Картинка 71’ Тищенко Олексій Олексій Тищенко 77
15 Микола Пилип Пилип Микола Картинка 71’(3) Картинка 4’ Картинка 39’ Картинка 60’ Каранга Ян Ян Каранга 9
71 Євген Нечосов Нечосов Євген Картинка 79’(2) Стеценко Микола Микола Стеценко 99
17 Богдан Павлич Павлич Богдан Картинка 47’ ,60’ Картинка Картинка 46’(2) Крамаренко Олег Олег Крамаренко 28
7 Михайло Фляшко Фляшко Михайло Картинка 79’ Картинка 45+1’ Восконян Валерій Валерій Восконян 13
77 Іван Повхан Повхан Іван Картинка 71’(2) Картинка 71’ Змієвський Сергій Сергій Змієвський 8
29 Іван Боднарук Боднарук Іван Картинка 61’ Ширяєв Нікіта Нікіта Ширяєв 18
31 Арсен Бєліменко Бєліменко Арсен Картинка 81’ Картинка 46’ Картинка 68’ Шмат Андрій Андрій Шмат 10
88 Артем Стрілець Стрілець Артем Картинка 71’(3) Картинка 82’ Штирбу Ян Ян Штирбу 94
5 Роберт Пилип Пилип Роберт Картинка 46’(2) Вітенко Євгеній Євгеній Вітенко 97
6 Віталій Мороз Мороз Віталій
55 Владислав Лєсунов Лєсунов Владислав
13 Костянтин Колчін Колчін Костянтин
20 Артем Андріца Андріца Артем Картинка 79’(2)
21 Назар Приходько Приходько Назар
Головний тренер: Головний тренер:
Циткін Володимир Борисович Назаренко Дмитро Миколайович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору