ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Подригуля С.В.
Асистент 1 Удовенко С.Г.
Асистент 2 Аврамчук В.О.
4-ий арбітр Цибулько Є.А.
8 ТУР
15.10.2022 12:00
"Центральний" м. Умань
Гляд.
0
Темп.
16 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Денисюк В.М.
Скорук
“Скорук”
0:2
(0:0)
Чернігів
“Чернігів”
“Скорук”
“Чернігів”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
21’
Картинка
38’
Картинка
39’
74’(2)
Картинка
78’
Картинка
83’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
47’
Картинка
53’
Картинка
58’
Картинка
78’
Картинка
85’
Картинка
86’
“Скорук” СКЛАДИ КОМАНД “Чернігів”
1 Ігор Варцаба Варцаба Ігор Ширай Олександр Олександр Ширай 35
2 Станіслав-Нурі Малиш Малиш Станіслав-Нурі Картинка 38’ Картинка 85’ Сираш Микола Микола Сираш 27
4 Сергій Заєць Заєць Сергій Картинка 74’ Картинка 53’ Сердюк Мирослав Мирослав Сердюк 17
99 Тимофій Сухар Сухар Тимофій Лакеєнко Андрій Андрій Лакеєнко 15
5 Кирило Пасічник Пасічник Кирило Романченко Анатолій Анатолій Романченко 5
44 Дмитро Плахтир Плахтир Дмитро Картинка 21’ Картинка 46’ Бибік Артур Артур Бибік 20
16 Святослав Шаповалов Шаповалов Святослав Кривобороденко Кирило Кирило Кривобороденко 9
11 Артем Перебора Перебора Артем (К) Картинка 58’ (К) Мироненко Дмитро Дмитро Мироненко 7
88 Богдан Шмигельский Шмигельский Богдан Картинка 78’ Картинка 90’ Сердюк Максим Максим Сердюк 77
8 Олексій Разуваєв Разуваєв Олексій Картинка 74’(2) Картинка 90’(2) Кулик Дмитро Дмитро Кулик 95
9 Олександр Мішуренко Мішуренко Олександр Картинка 39’ Койдан Вячеслав Вячеслав Койдан 10
23 Антон Осадчук Осадчук Антон Картинка 39’ Картинка 47’ Картинка 86’ Вовк Роман Роман Вовк 79
13 Ерік Бейер Бейер Ерік Картинка 74’(2) Картинка 46’ Картинка 78’ Шумило Максим Максим Шумило 3
21 Даниїл Боженар Боженар Даниїл Картинка 78’ Картинка 90’(2) Школьний Владислав Владислав Школьний 21
27 Владислав Клименко Клименко Владислав Руденко Олександр Олександр Руденко 24
25 Михайло Лаптєв Лаптєв Михайло Картинка 74’ Картинка 83’ Картинка 90’ Галстян Едуард Едуард Галстян 2
22 Ілля Цуркан Цуркан Ілля Картинка 85’ Панько Владислав Владислав Панько 26
19 Володимир Приземлін Приземлін Володимир Падун Артем Артем Падун 12
Рощинський Олександр Олександр Рощинський 22
Коломієць Єгор Єгор Коломієць 1
Головний тренер: Головний тренер:
Степанов Олександр Олександрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору