ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Дубровець П.В.
Асистент 1 Зоренко Ю.В.
Асистент 2 Марчик О.В.
4-ий арбітр Плєшко П.О.
8 ТУР
16.10.2022 12:15
"Юність" м. Горішні Плавні
Гляд.
0
Темп.
13 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Шамич О.М.
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
1:1
(0:0)
Полтава
“Полтава”
“Гірник-Спорт”
“Полтава”
transparent
5’
Картинка
9’
Картинка
16’
Картинка
19’
Картинка
transparent
26’
Картинка
transparent
transparent
39’
Картинка
40’
Картинка
Картинка
34’
Картинка
38’
Картинка
45+1’
64’
Картинка
87’
Картинка
90’(2)
Картинка
Картинка
46’
Картинка
57’
Картинка
67’
Картинка
84’
Картинка
90’(3)
“Гірник-Спорт” СКЛАДИ КОМАНД “Полтава”
1 Максим Коваленко Коваленко Максим Картинка 90+2’ Вічний Ян Ян Вічний 71
14 Дмитро Шинкаренко Шинкаренко Дмитро ,19’ Картинка Копитов Дмитро Дмитро Копитов 70
24 Максим Цвіренко Цвіренко Максим (К) Картинка 9’ Томенко Олександр Олександр Томенко 94
5 Даниїл Хондак Хондак Даниїл Картинка 5’ Таранушич Вадим Вадим Таранушич 17
19 Олексій Малакі Малакі Олексій Картинка 90’ Бужин Микола Микола Бужин 19
7 Артем Сьомка Сьомка Артем Картинка 38’ Картинка 46’ Даниленко Владислав Владислав Даниленко 15
20 Юрій Сеницький Сеницький Юрій Картинка 16’ ,26’ Картинка Картинка 45+1’ Каретник Сергій Сергій Каретник 14
6 Роман Бодня Бодня Роман Картинка 40’ Картинка 90’(2) Картинка 57’ Гайван Валерій Валерій Гайван 8
22 Денис Підручний Підручний Денис Картинка 90+4’ (К) Щербак Дмитро Дмитро Щербак 9
11 Владислав Шинкаренко Шинкаренко Владислав Картинка 39’ Картинка 87’ Картинка 67’ Костенко Ян Ян Костенко 26
17 Владислав Горбаченко Горбаченко Владислав Картинка 64’ Картинка 34’ Картинка 84’ Картинка 90’(3) Стрельцов Євген Євген Стрельцов 10
26 Георгій Клімов Клімов Георгій Петриченко Богдан Богдан Петриченко 30
25 Сергій Дворник Дворник Сергій Савенков Андрій Андрій Савенков 12
10 Вадим Сологуб Сологуб Вадим Курелєх Валерій Валерій Курелєх 4
15 Денис Черниш Черниш Денис Картинка 87’ Картинка 90’(3) Бичков Богдан Богдан Бичков 2
3 Гліб Сметанін Сметанін Гліб Картинка 46’ Коваленко Єгор Єгор Коваленко 77
12 Владислав Громенко Громенко Владислав Картинка 57’ Горжуй Максим Максим Горжуй 11
4 Олександр Ніколишин Ніколишин Олександр Куімов Дмитро Дмитро Куімов 33
16 Максим Шептіцький Шептіцький Максим Картинка 90’ Пось Олександр Олександр Пось 55
18 Олександр Подрезан Подрезан Олександр Картинка 90’(2) Яременко Антон Антон Яременко 22
23 Антоній Даніель Чуквебука Емере Емере Антоній Даніель Чуквебука
Головний тренер: Головний тренер:
Жабченко Ігор Валентинович Сисенко Володимир Анатолійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору