ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Файда В.О.
Асистент 1 Морозюк Б.М.
Асистент 2 Брик М.М.
4-ий арбітр Мосійчук Р.О.
8 ТУР
21.10.2022 13:00
"Авангард" м. Новоград-Волинський
Гляд.
0
Темп.
9 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Троцюк О.П.
Звягель
“Звягель”
1:1
(1:0)
Хуст
“Хуст”
“Звягель”
“Хуст”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
42’
Картинка
Картинка
9’
Картинка
25’
57’
Картинка
58’
Картинка
75’
Картинка
76’
Картинка
87’
Картинка
89’
Картинка
Картинка
48’
Картинка
57’
Картинка
58’(3)
Картинка
61’
Картинка
81’
Картинка
90’
“Звягель” СКЛАДИ КОМАНД “Хуст”
12 Андрій Омелянюк Омелянюк Андрій Картинка 75’ Леванідов Владислав Владислав Леванідов 1
16 Назар Гаврилюк Гаврилюк Назар (К) Іванов Владислав Владислав Іванов 94
19 Ігор Гук Гук Ігор Тихненко Ігор Ігор Тихненко 22
6 Євгеній Кузнєцов Кузнєцов Євгеній Лєсунов Владислав Владислав Лєсунов 55
15 Денис Червінський Червінський Денис (К) Картинка 42’ Картинка 9’ Картинка 25’ Мердєєв Вадим Вадим Мердєєв 9
24 Валерій Скидан Скидан Валерій Картинка 57’ Картинка 58’(2) Пилип Микола Микола Пилип 15
8 Артур Ващишин Ващишин Артур Картинка 48’ Картинка 81’ Станкович Іван Іван Станкович 99
22 Максим Авер'янов Авер'янов Максим Картинка 89’ Луців Василь Василь Луців 10
11 Андрій Фесенко Фесенко Андрій Картинка 87’ Картинка 90’ Луців Петро Петро Луців 11
7 Олександр Лавренюк Лавренюк Олександр Картинка 57’ Картинка 58’ Картинка 86’ Вагін Ігор Ігор Вагін 8
9 Валерій Нікітчук Нікітчук Валерій Картинка 76’ Картинка 58’(3) Нечосов Євген Євген Нечосов 71
1 Антон Панкевич Панкевич Антон Бєліменко Арсен Арсен Бєліменко 31
30 Микола Федюкевич Федюкевич Микола Андріца Артем Артем Андріца 20
77 Олексій Михалюк Михалюк Олексій Картинка 58’(2) Фляшко Михайло Михайло Фляшко 7
4 Ярослав Ващенко Ващенко Ярослав Картинка 76’ Картинка 81’ Боднарук Іван Іван Боднарук 29
23 Максим Переходько Переходько Максим Картинка 87’ Романенко Андрій Андрій Романенко 27
40 Вадим Лучка Лучка Вадим Картинка 58’ Картинка 58’(3) Приходько Назар Назар Приходько 21
17 Андрій Юрченко Юрченко Андрій Картинка 25’ Картинка 61’ Стрілець Артем Артем Стрілець 88
25 Богдан Бондаренко Бондаренко Богдан
Головний тренер: Головний тренер:
Скидан Руслан Миколайович Циткін Володимир Борисович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору