ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Маляр В.Ю.
Асистент 1 Лікаренко А.О.
Асистент 2 Зоренко Ю.В.
4-ий арбітр Труба С.В.
9 ТУР
21.10.2022 14:00
"Центральний" м. Умань
Гляд.
0
Темп.
8 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Дяденко В.Г.
Скорук
“Скорук”
3:3
(2:2)
Кремінь
“Кремінь”
“Скорук”
“Кремінь”
transparent
transparent
11’
Картинка
transparent
17’
Картинка
transparent
26’
Картинка
transparent
transparent
transparent
41’
Картинка
Картинка
4’
Картинка
21’
Картинка
45+3’
54’
Картинка
69’
Картинка
80’(2)
Картинка
83’
Картинка
86’
Картинка
Картинка
62’(2)
Картинка
67’
Картинка
73’
“Скорук” СКЛАДИ КОМАНД “Кремінь”
1 Ігор Варцаба Варцаба Ігор Музичка Іван Іван Музичка 1
2 Станіслав-Нурі Малиш Малиш Станіслав-Нурі ,17’ Картинка Картинка 67’ Агапов Максим Максим Агапов 72
4 Сергій Заєць Заєць Сергій Сидоренко Данило Данило Сидоренко 33
5 Кирило Пасічник Пасічник Кирило Картинка 11’ Пилипенко Віктор Віктор Пилипенко 4
99 Тимофій Сухар Сухар Тимофій Азізов Давронбек Давронбек Азізов 16
44 Дмитро Плахтир Плахтир Дмитро Картинка 62’ (К) Панчишин Орест Орест Панчишин 8
16 Святослав Шаповалов Шаповалов Святослав Картинка 41’ Картинка 80’ Матвєєв Кирило Кирило Матвєєв 14
11 Артем Перебора Перебора Артем (К) Картинка 86’ Картинка 62’(2) Савіцький Андрій Андрій Савіцький 10
88 Богдан Шмигельский Шмигельский Богдан Картинка 69’ Галоян Сімон Сімон Галоян 11
8 Олексій Разуваєв Разуваєв Олексій Картинка 80’(2) Картинка 21’ Картинка 45+3’ Фальковський Данило Данило Фальковський 21
9 Олександр Мішуренко Мішуренко Олександр Картинка 26’(п) Картинка 54’ Картинка 83’ Картинка 4’ Вівдич Олександр Олександр Вівдич 88
23 Антон Осадчук Осадчук Антон Єрмолов Даніїл Даніїл Єрмолов 69
13 Ерік Бейер Бейер Ерік Картинка 83’ Аркуша Данило Данило Аркуша 91
21 Даниїл Боженар Боженар Даниїл Молько Владислав Владислав Молько 19
27 Владислав Клименко Клименко Владислав Картинка 80’ Кальчук Олександр Олександр Кальчук 46
18 Ігор Коцюмака Коцюмака Ігор Картинка 69’ Картинка 67’ Товкач Артем Артем Товкач 35
25 Михайло Лаптєв Лаптєв Михайло Лісняк Радіон Радіон Лісняк 99
22 Ілля Цуркан Цуркан Ілля Картинка 80’(2) Картинка 62’(2) Картинка 73’ Бондар Владислав Владислав Бондар 29
19 Володимир Приземлін Приземлін Володимир Картинка 62’ Куць Іван Іван Куць 7
Головний тренер: Головний тренер:
Степанов Олександр Олександрович Локтіонов Роман Борисович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору