ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Когут О.О.
Асистент 1 Васильченко М.Д.
Асистент 2 Каморніков Д.Ю.
4-ий арбітр Галіцин Р.В.
9 ТУР
22.10.2022 13:10
"Діназ" с. Демидів
Гляд.
0
Темп.
8 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Криницький В.М.
Діназ
“Діназ”
1:1
(1:0)
Буковина
“Буковина”
“Діназ”
“Буковина”
transparent
6’
Картинка
transparent
15’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
45’
Картинка
45+3’
Картинка
Картинка
7’
Картинка
27’
46’(3)
Картинка
59’
Картинка
85’
Картинка
90+3’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
55’
Картинка
62’
Картинка
80’
Картинка
90’(2)
“Діназ” СКЛАДИ КОМАНД “Буковина”
1 Вадим Солдатенко Солдатенко Вадим Чеботарьов Віталій Віталій Чеботарьов 71
6 Олександр Літвінов Літвінов Олександр (К) Гакман Василь Василь Гакман 11
5 Сергій Ічанський Ічанський Сергій (К) Картинка 45’ Новотрясов Артур Артур Новотрясов 16
24 Андрій Волошин Волошин Андрій Прокопчук Кирило Кирило Прокопчук 88
3 Ннабуіґе Річмонд Чуквуемека Чуквуемека Ннабуіґе Річмонд Картинка 7’ Рябий Денис Денис Рябий 8
10 Ярослав Богунов Богунов Ярослав Картинка 27’(аг) Пець Іван Іван Пець 33
70 Станіслав Мораренко Мораренко Станіслав Картинка 62’ Столяр Володимир Володимир Столяр 23
4 Валентин Корешков Корешков Валентин Картинка 59’ Картинка 80’ Цурупін Артем Артем Цурупін 25
21 Данило Кіріченко Кіріченко Данило Картинка 15’ Картинка 46’(2) Паламарчук Іван Іван Паламарчук 73
22 Антон Салабай Салабай Антон Картинка 45+3’ Картинка 46’(3) Картинка 46’ Комісар Микита Микита Комісар 15
9 Олег Кос Кос Олег Картинка 6’ Картинка 85’ Картинка 55’(п) Картинка 90’ Палагнюк Василь Василь Палагнюк 77
12 Максим Коржук Коржук Максим Степаненко Богдан Богдан Степаненко 1
19 Владислав Клименко Клименко Владислав Павлюк Микола Микола Павлюк 95
11 Максим Куліш Куліш Максим Ляшенко Микола Микола Ляшенко 14
27 Сергій Старенький Старенький Сергій Картинка 46’(3) Картинка 80’ Картинка 90’(2) Шишигін Андрій Андрій Шишигін 10
7 Вячеслав Шевченко Шевченко Вячеслав Картинка 85’ Картинка 90+3’ Картинка 90’ Королянчук Андрій Андрій Королянчук 19
2 Богдан Духота Духота Богдан Даценко Семен Семен Даценко 44
23 Станіслав Пестрецов Пестрецов Станіслав Картинка 45’ Картинка 90’(2) Рябий Артем Артем Рябий 6
18 Владислав Гарнага Гарнага Владислав Картинка 46’ Фарасєєнко Віталій Віталій Фарасєєнко 87
8 Олег Вакуленко Вакуленко Олег Картинка 46’(2)
Головний тренер: Головний тренер:
Головко Олександр Борисович Мельничук Андрій Ярославович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору