ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кошура А.В.
Асистент 1 Ковальчук Ю.А.
Асистент 2 Вашкевич Ю.В.
4-ий арбітр Липко М.М.
9 ТУР
23.10.2022 12:00
"Рух" м. Івано-Франківськ
Гляд.
0
Темп.
11 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Лисакевич В.В.
Прикарпаття
“Прикарпаття”
2:2
(2:1)
ФСК Маріуполь
“ФСК Маріуполь”
“Прикарпаття”
“ФСК Маріуполь”
transparent
6’
Картинка
9’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
43’
Картинка
Картинка
3’
Картинка
8’
46’
Картинка
53’
Картинка
71’(2)
Картинка
90’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
49’
Картинка
59’
Картинка
63’
Картинка
80’
Картинка
82’
Картинка
90+1’
“Прикарпаття” СКЛАДИ КОМАНД “ФСК Маріуполь”
24 Іван Піцан Піцан Іван Кравцов Павло Павло Кравцов 1
22 Максим Соловйов Соловйов Максим Картинка 8’ Картинка 46’(2) Харжевський Петро Петро Харжевський 2
3 Василь Француз Француз Василь Картинка 43’ (К) Мочевінський Іван Іван Мочевінський 6
5 Олександр Аксьонов Аксьонов Олександр Картинка 49’ Картинка 80’ Павліш Дмитрій Дмитрій Павліш 8
89 Олег Матушевський Матушевський Олег Картинка 46’ Картинка 3’ Картинка 59’ Картинка 63’ Биковський Ігор Ігор Биковський 11
21 Іван Сондей Сондей Іван Картинка 90’ Чушенко Владислав Владислав Чушенко 27
15 Микита Тітаєвський Тітаєвський Микита Картинка 71’ Булгаков Єгор Єгор Булгаков 34
23 Станіслав Демків Демків Станіслав Картинка 9’ Чернецький Олександр Олександр Чернецький 41
6 Володимир Рудюк Рудюк Володимир Картинка 71’(2) Картинка 82’ Мельниченко Іван Іван Мельниченко 45
14 Василь Цюцюра Цюцюра Василь Картинка 6’ Картинка 53’ Гора Богдан Богдан Гора 70
17 Максим Стаднік Стаднік Максим Картинка 90+1’ Мамросенко Іван Іван Мамросенко 90
12 Роман Герич Герич Роман Якубенко Микита Микита Якубенко 12
1 Роман Сердюк Сердюк Роман Скиба Євгеній Євгеній Скиба 5
77 Роман Дитко Дитко Роман Картинка 90’ Картинка 46’(2) Пентелейчук Дмитро Дмитро Пентелейчук 15
90 Роман Барчук Барчук Роман Картинка 53’ Літюк Гліб Гліб Літюк 28
31 Роман Борисевич Борисевич Роман Дмитрієв Данило Данило Дмитрієв 39
7 Роман Кузьмин Кузьмин Роман Картинка 71’(2) Картинка 82’ Прокопчук Дмитро Дмитро Прокопчук 46
11 Михайло Писко Писко Михайло Картинка 46’ Картинка 63’ Михайленко Микита Микита Михайленко 79
9 Богдан Оринчак Оринчак Богдан Картинка 71’
4 Олександр Савошко Савошко Олександр
Головний тренер: Головний тренер:
Рипан Олег Павлович Краснопьоров Олег Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору