ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Резніков Д.М.
Асистент 1 Остапчук В.І.
Асистент 2 Гавеля О.М.
4-ий арбітр Сташук І.І.
9 ТУР
23.10.2022 13:00
"Юність" м. Чернігів
Гляд.
0
Темп.
10 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Якименко О.В.
Чернігів
“Чернігів”
2:1
(0:1)
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
“Чернігів”
“Гірник-Спорт”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
8’
48’
Картинка
60’
Картинка
71’
Картинка
72’
Картинка
83’
Картинка
88’
Картинка
Картинка
52’
Картинка
64’
Картинка
72’
Картинка
86’
Картинка
89’
“Чернігів” СКЛАДИ КОМАНД “Гірник-Спорт”
35 Олександр Ширай Ширай Олександр Коваленко Максим Максим Коваленко 1
17 Мирослав Сердюк Сердюк Мирослав Черниш Денис Денис Черниш 15
27 Микола Сираш Сираш Микола Картинка 88’ (К) Цвіренко Максим Максим Цвіренко 24
15 Андрій Лакеєнко Лакеєнко Андрій Картинка 52’ Ніколишин Олександр Олександр Ніколишин 4
5 Анатолій Романченко Романченко Анатолій Картинка 48’ Малакі Олексій Олексій Малакі 19
20 Артур Бибік Бибік Артур Картинка 60’ Картинка 71’ Сьомка Артем Артем Сьомка 7
7 Дмитро Мироненко Мироненко Дмитро Картинка 83’ Картинка 8’ Картинка 89’ Горбаченко Владислав Владислав Горбаченко 17
77 Максим Сердюк Сердюк Максим Картинка 90+1’ Картинка 64’ Картинка 90’ Бодня Роман Роман Бодня 6
18 Віталій Ментей Ментей Віталій (К) Підручний Денис Денис Підручний 22
95 Дмитро Кулик Кулик Дмитро Картинка 72’ Картинка 87’ Картинка 86’ Шинкаренко Владислав Владислав Шинкаренко 11
79 Роман Вовк Вовк Роман Картинка 72’ Емере Антоній Даніель Чуквебука Антоній Даніель Чуквебука Емере 23
6 Андрій Вересоцький Вересоцький Андрій Дворник Сергій Сергій Дворник 25
10 Вячеслав Койдан Койдан Вячеслав Картинка 71’ Картинка 72’ Подрезан Олександр Олександр Подрезан 18
8 Андрій Макаренко Макаренко Андрій Сметанін Гліб Гліб Сметанін 3
21 Владислав Школьний Школьний Владислав Картинка 89’ Посєвкін Радіон Радіон Посєвкін 9
26 Владислав Панько Панько Владислав Шептіцький Максим Максим Шептіцький 16
2 Едуард Галстян Галстян Едуард Картинка 90’ Громенко Владислав Владислав Громенко 12
9 Кирило Кривобороденко Кривобороденко Кирило Картинка 83’
3 Максим Шумило Шумило Максим Картинка 87’
12 Артем Падун Падун Артем
22 Олександр Рощинський Рощинський Олександр
1 Єгор Коломієць Коломієць Єгор
23 Олексій Зенченко Зенченко Олексій
Головний тренер: Головний тренер:
Чорний Валерій Анатолійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору