ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Садовий О.В.
Асистент 1 Онищук В.О.
Асистент 2 Петров В.М.
4-ий арбітр Дубиківський С.С.
8 ТУР
24.10.2022 12:00
"Діназ" с. Демидів
Гляд.
0
Темп.
12 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Кисельов Р.О.
Васт
“Васт”
1:2
(1:1)
Чайка
“Чайка”
“Васт”
“Чайка”
transparent
transparent
9’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
30’
Картинка
transparent
transparent
40’
Картинка
Картинка
31’
46’
Картинка
52’
Картинка
71’(2)
Картинка
77’
Картинка
84’
Картинка
Картинка
49’
Картинка
67’(2)
Картинка
85’
Картинка
87’
“Васт” СКЛАДИ КОМАНД “Чайка”
13 Валерій Восконян Восконян Валерій Майборода Олексій Олексій Майборода 12
6 Владислав Шкіндер Шкіндер Владислав Картинка 85’(н/п) (К) Музиченко Антон Антон Музиченко 23
69 Дмитро Сартіна Сартіна Дмитро (К) Картинка 9’ Картинка 30’ Картинка 49’ Картинка 67’ Хохлов Вадим Вадим Хохлов 5
15 Андрій Боровський Боровський Андрій Луценко Ігор Ігор Луценко 36
8 Сергій Змієвський Змієвський Сергій Вечурко Микола Микола Вечурко 6
27 Денис Борзов Борзов Денис Картинка 71’ Шакун Дмитро Дмитро Шакун 55
23 Дмитро Ярчук Ярчук Дмитро Картинка 90’ Клименко Степан Степан Клименко 77
77 Олексій Тищенко Тищенко Олексій Картинка 40’ Картинка 87’ Ндукве Денис Денис Ндукве 8
99 Микола Стеценко Стеценко Микола Картинка 71’(2) Гуськов Олександр Олександр Гуськов 7
97 Євгеній Вітенко Вітенко Євгеній Картинка 46’ Картинка 67’(2) Жикол Дмитро Дмитро Жикол 29
28 Олег Крамаренко Крамаренко Олег Картинка 52’ Картинка 31’ Картинка 90’(2) Литовченко Олексій Олексій Литовченко 74
63 Дмитро Рудик Рудик Дмитро Баранцов Кирило Кирило Баранцов 33
22 Ростислав Сидоренко Сидоренко Ростислав Коломієць Володимир Володимир Коломієць 70
10 Андрій Шмат Шмат Андрій Картинка 71’ Картинка 90’(2) Картинка 90+3’ Козій Богдан Богдан Козій 27
29 Олександр Толгаренко Толгаренко Олександр Картинка 67’ Лещенко Максим Максим Лещенко 2
9 Ян Каранга Каранга Ян Картинка 46’ Махонін Артем Артем Махонін 44
94 Ян Штирбу Штирбу Ян Картинка 30’ Картинка 84’ Картинка 67’(2) Мнишенко Ярослав Ярослав Мнишенко 17
17 Андрій Колосков Колосков Андрій Картинка 90’ Цебро Михайло Михайло Цебро 14
14 Олександр Душук Душук Олександр Шишкін Сергій Сергій Шишкін 21
19 Дмитро Гуменяк Гуменяк Дмитро Картинка 52’ Картинка 77’ Картинка 87’ Янковський Олег Олег Янковський 10
18 Нікіта Ширяєв Ширяєв Нікіта
11 Вячеслав Студенко Студенко Вячеслав Картинка 71’(2)
Головний тренер: Головний тренер:
Назаренко Дмитро Миколайович Хомутов Денис Олександрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору