ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Дубровець П.В.
Асистент 1 Гірс О.М.
Асистент 2 Каморніков Д.Ю.
4-ий арбітр Цибулько Є.А.
5 ТУР
25.10.2022 14:00
"Центральний" м. Умань
Гляд.
0
Темп.
17 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Матяш О.М.
Скорук
“Скорук”
1:1
(0:0)
Металург
“Металург”
“Скорук”
“Металург”
transparent
transparent
transparent
transparent
18’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
37’
Картинка
transparent
Картинка
30’
54’
Картинка
80’
Картинка
81’
Картинка
88’
Картинка
Картинка
53’
Картинка
54’
Картинка
64’(2)
Картинка
77’
Картинка
90+2’
“Скорук” СКЛАДИ КОМАНД “Металург”
1 Ігор Варцаба Варцаба Ігор Байда Назар Назар Байда 12
4 Сергій Заєць Заєць Сергій Картинка 54’ Картинка 64’ Сокол Богдан Богдан Сокол 3
99 Тимофій Сухар Сухар Тимофій Картинка 90+1’ Картинка 77’ Картинка 90+2’ Векляк Богдан Богдан Векляк 44
27 Владислав Клименко Клименко Владислав (К) Басов Сергій Сергій Басов 87
5 Кирило Пасічник Пасічник Кирило Картинка 37’ Дворовенко Владислав Владислав Дворовенко 21
44 Дмитро Плахтир Плахтир Дмитро Картинка 18’ Крапивний Дмитро Дмитро Крапивний 25
16 Святослав Шаповалов Шаповалов Святослав Картинка 84’ Шалфєєв Єгор Єгор Шалфєєв 6
8 Олексій Разуваєв Разуваєв Олексій Картинка 80’ Картинка 81’ Сніжко Олександр Олександр Сніжко 96
88 Богдан Шмигельский Шмигельский Богдан Картинка 54’ Картинка 88’ Картинка 64’(2) Сад Валерій Валерій Сад 8
11 Артем Перебора Перебора Артем (К) Картинка 30’ Могильний Богдан Богдан Могильний 19
9 Олександр Мішуренко Мішуренко Олександр Картинка 53’ Кіча Антон Антон Кіча 90
23 Антон Осадчук Осадчук Антон Ніколаєнко Гордій Гордій Ніколаєнко 1
13 Ерік Бейер Бейер Ерік Картинка 88’ Картинка 30’ Білоцерковець Володимир Володимир Білоцерковець 10
21 Даниїл Боженар Боженар Даниїл Картинка 84’ Борисенко Владислав Владислав Борисенко 22
18 Ігор Коцюмака Коцюмака Ігор Лапко Микита Микита Лапко 16
25 Михайло Лаптєв Лаптєв Михайло Страдс Максим Максим Страдс 69
22 Ілля Цуркан Цуркан Ілля Картинка 81’ Картинка 64’ Воробєй Максим Максим Воробєй 15
19 Володимир Приземлін Приземлін Володимир Палюх Сергій Сергій Палюх 29
Піддубний Дмитро Дмитро Піддубний 4
Картинка 64’(2) Сидоров Олексій Олексій Сидоров 9
Польовий Володимир Володимир Польовий 14
Куралех Микита Микита Куралех 41
Головний тренер: Головний тренер:
Степанов Олександр Олександрович Микитін Володимир Богданович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору