ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Макаренко Є.О.
Асистент 1 Худяков О.В.
Асистент 2 Степаненко О.В.
4-ий арбітр Артеменко А.І.
10 ТУР
26.10.2022 13:00
"Іван" м. Одеса
Гляд.
0
Темп.
16 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Александренко В.В.
Реал Фарма
“Реал Фарма”
1:0
(0:0)
Звягель
“Звягель”
“Реал Фарма”
“Звягель”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
27’
Картинка
43’
46’(2)
Картинка
57’
Картинка
63’
Картинка
65’(2)
Картинка
69’
Картинка
77’
Картинка
84’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
47’
Картинка
63’
Картинка
63’
Картинка
68’
Картинка
70’
Картинка
90+3’
“Реал Фарма” СКЛАДИ КОМАНД “Звягель”
12 Дмитро Стародубець Стародубець Дмитро Омелянюк Андрій Андрій Омелянюк 12
15 Віталій Мячин Мячин Віталій Картинка 57’ Картинка 63’ Гаврилюк Назар Назар Гаврилюк 16
27 Герман Дмитрієв Дмитрієв Герман Картинка 90+3’ Гук Ігор Ігор Гук 19
2 Євгеній Ратушняк Ратушняк Євгеній Картинка 27’ Кузнєцов Євгеній Євгеній Кузнєцов 6
18 Нікіта Ладика Ладика Нікіта Картинка 68’ (К) Червінський Денис Денис Червінський 15
8 Михайло Попов Попов Михайло Картинка 84’ Картинка 43’ Лучка Вадим Вадим Лучка 40
77 Андрій Лиховидов Лиховидов Андрій (К) Картинка 46’(2) Скидан Валерій Валерій Скидан 24
17 Сергій Барсуков Барсуков Сергій Картинка 90’ Картинка 47’ Авер'янов Максим Максим Авер'янов 22
14 Андрій Вареник Вареник Андрій Картинка 63’ Картинка 65’ Картинка 46’ Лавренюк Олександр Олександр Лавренюк 7
13 Сергій Платунов Платунов Сергій Картинка 77’ Фесенко Андрій Андрій Фесенко 11
11 Максим Ігуменов Ігуменов Максим Картинка 65’(2) Картинка 63’ Нікітчук Валерій Валерій Нікітчук 9
1 Анатолій Миргородський Миргородський Анатолій Панкевич Антон Антон Панкевич 1
25 Вадим Гранчар Гранчар Вадим Картинка 46’ Картинка 70’ Ващенко Ярослав Ярослав Ващенко 4
3 Ігор Дувняк Дувняк Ігор Картинка 84’ Картинка 63’ Михалюк Олексій Олексій Михалюк 77
99 Костянтин Злєпко Злєпко Костянтин Картинка 65’ Ващишин Артур Артур Ващишин 8
4 Олексій Колесников Колесников Олексій Картинка 46’(2) Картинка 27’ Переходько Максим Максим Переходько 23
16 Микита Кошкін Кошкін Микита
44 Максим Марченко Марченко Максим
24 Дмитро Романов Романов Дмитро
9 Владислав Тимошевський Тимошевський Владислав Картинка 77’
20 Олександр Фабер Фабер Олександр Картинка 65’(2) Картинка 69’
33 Нікіта Щербак Щербак Нікіта
7 Микола Лиховидов Лиховидов Микола
Головний тренер: Головний тренер:
Куліш Юрій Петрович Скидан Руслан Миколайович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору