ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Дьордь Н.В.
Асистент 1 Ялов А.В.
Асистент 2 Семенов А.С.
4-ий арбітр Маляр В.Ю.
10 ТУР
28.10.2022 14:00
"Колос" м. Дунаївці
Гляд.
0
Темп.
16 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Левко М.В.
Епіцентр
“Епіцентр”
3:2
(1:1)
Діназ
“Діназ”
“Епіцентр”
“Діназ”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
20’
Картинка
transparent
31’
Картинка
transparent
transparent
45+2’
Картинка
Картинка
3’
Картинка
5’
Картинка
16’
Картинка
24’
Картинка
30’
59’(2)
Картинка
68’
Картинка
80’
Картинка
81’
Картинка
87’
Картинка
Картинка
46’(3)
Картинка
53’
Картинка
72’
Картинка
85’
“Епіцентр” СКЛАДИ КОМАНД “Діназ”
1 Сергій Чернобай Чернобай Сергій Солдатенко Вадим Вадим Солдатенко 1
3 Степан Григоращук Григоращук Степан Картинка 3’ Літвінов Олександр Олександр Літвінов 6
44 Владислав Мороз Мороз Владислав Пестрецов Станіслав Станіслав Пестрецов 23
5 Євгеній Шевченко Шевченко Євгеній Картинка 31’ Картинка 16’ Волошин Андрій Андрій Волошин 24
8 Юрій Глущук Глущук Юрій Картинка 68’ Картинка 85’ Корешков Валентин Валентин Корешков 4
20 Владислав Кристін Кристін Владислав Картинка 20’ Картинка 30’ Картинка 46’ Чуквуемека Ннабуіґе Річмонд Ннабуіґе Річмонд Чуквуемека 3
18 Микола Миронюк Миронюк Микола Картинка 59’ Картинка 53’ Картинка 72’ Мораренко Станіслав Станіслав Мораренко 70
7 Сергій Стень Стень Сергій Картинка 81’ Картинка 5’ (К) Богунов Ярослав Ярослав Богунов 10
10 Андрій Беженар Беженар Андрій (К) Картинка 46’(2) Куліш Максим Максим Куліш 11
31 Тарас Пучковський Пучковський Тарас Картинка 59’(2) Картинка 24’ Вакуленко Олег Олег Вакуленко 8
99 Максим Гірний Гірний Максим Картинка 45+2’ Картинка 87’ Картинка 46’(3) Кос Олег Олег Кос 9
16 Роман Жмурко Жмурко Роман Картинка 46’ Білоус Сергій Сергій Білоус 14
9 Руслан Буряк Буряк Руслан Картинка 68’ Картинка 83’ Гарнага Владислав Владислав Гарнага 18
91 Кирило Костенко Костенко Кирило Картинка 85’ Духота Богдан Богдан Духота 2
21 Станіслав Кристін Кристін Станіслав Картинка 59’(2) Картинка 72’ Кіріченко Данило Данило Кіріченко 21
33 Олег Ничипоренко Ничипоренко Олег Картинка 81’ Клименко Владислав Владислав Клименко 19
6 Олександр Чепелюк Чепелюк Олександр Картинка 59’ Картинка 80’ Коржук Максим Максим Коржук 12
30 Тарас Горілий Горілий Тарас Картинка 46’(3) Салабай Антон Антон Салабай 22
11 Ростислав Морозов Морозов Ростислав Картинка 46’(2) Старенький Сергій Сергій Старенький 27
2 Олександр Жмуйда Жмуйда Олександр Шевченко Вячеслав Вячеслав Шевченко 7
71 Артем Матус Матус Артем
Головний тренер: Головний тренер:
Нагорняк Сергій Миколайович Головко Олександр Борисович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору