ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Сташук І.І.
Асистент 1 Ковальчук Ю.А.
Асистент 2 Дрикін В.Ю.
4-ий арбітр Плєшко П.О.
10 ТУР
28.10.2022 13:00
"Кремінь-Арена ім. Олега Бабаєва" м. Кременчук
Гляд.
0
Темп.
14 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Кириченко Я.В.
Кремінь
“Кремінь”
1:1
(0:1)
ЛНЗ
“ЛНЗ”
“Кремінь”
“ЛНЗ”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
12’
Картинка
38’
46’
Картинка
56’
Картинка
66’
Картинка
69’
Картинка
72’
Картинка
80’(2)
Картинка
82’
Картинка
89’
Картинка
Картинка
46’(3)
Картинка
65’
Картинка
72’(2)
Картинка
76’
“Кремінь” СКЛАДИ КОМАНД “ЛНЗ”
69 Даніїл Єрмолов Єрмолов Даніїл Самойленко Кірілл Кірілл Самойленко 72
72 Максим Агапов Агапов Максим (К) Тарасенко Олег Олег Тарасенко 20
33 Данило Сидоренко Сидоренко Данило Швець Сергій Сергій Швець 30
4 Віктор Пилипенко Пилипенко Віктор Солдат Ігор Ігор Солдат 4
16 Давронбек Азізов Азізов Давронбек Картинка 46’(2) Мігунов Олександр Олександр Мігунов 13
14 Кирило Матвєєв Матвєєв Кирило Картинка 80’ Картинка 72’(2) Євдокимов Антон Антон Євдокимов 5
8 Орест Панчишин Панчишин Орест (К) Картинка 46’ Картинка 12’ Хамелюк Владислав Владислав Хамелюк 8
10 Андрій Савіцький Савіцький Андрій Картинка 72’ Картинка 38’ Картинка 65’ Копил Сергій Сергій Копил 28
21 Данило Фальковський Фальковський Данило Картинка 82’ Картинка 46’(3) Ляшенко Андрій Андрій Ляшенко 98
29 Владислав Бондар Бондар Владислав Картинка 66’ Тищенко Іван Іван Тищенко 27
88 Олександр Вівдич Вівдич Олександр Картинка 80’(2) Картинка 76’ Замуренко Павло Павло Замуренко 21
1 Іван Музичка Музичка Іван Шеліхов Денис Денис Шеліхов 23
40 Станіслав Оксененко Оксененко Станіслав Картинка 72’(2) Полюлях Микита Микита Полюлях 93
91 Данило Аркуша Аркуша Данило Картинка 46’(3) Нехтій Владислав Владислав Нехтій 9
35 Артем Товкач Товкач Артем Картинка 89’ Картинка 76’ Галенко Ярослав Ярослав Галенко 17
46 Олександр Кальчук Кальчук Олександр Синьогуб Олег Олег Синьогуб 89
19 Владислав Молько Молько Владислав Картинка 80’ Картинка 65’ Долінський Денис Денис Долінський 14
7 Іван Куць Куць Іван Картинка 66’ Сторчоус Андрій Андрій Сторчоус 7
20 Денис Галата Галата Денис Картинка 46’ Картинка 56’ Картинка 69’ Картинка 46’(2) Савін Антон Антон Савін 77
17 Олексій Жданович Жданович Олексій
99 Радіон Лісняк Лісняк Радіон Картинка 80’(2)
9 Артем П'ятибрат П'ятибрат Артем
11 Сімон Галоян Галоян Сімон Картинка 72’
Головний тренер: Головний тренер:
Локтіонов Роман Борисович Ковпак Олександр Олександрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору