ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Богатир М.І.
Асистент 1 Рубан Д.О.
Асистент 2 Лупач Д.В.
4-ий арбітр Гординський А.С.
9 ТУР
29.10.2022 13:00
"Центральний міський стадіон" м. Вінниця
Гляд.
0
Темп.
16 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Луценко О.А.
Нива
“Нива”
4:0
(2:0)
Рубікон
“Рубікон”
“Нива”
“Рубікон”
transparent
transparent
transparent
13’
Картинка
transparent
transparent
transparent
28’
Картинка
transparent
38’
Картинка
transparent
Картинка
22’
52’
Картинка
59’(2)
Картинка
60’
Картинка
64’(2)
Картинка
84’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
56’
Картинка
63’
Картинка
66’
Картинка
73’
Картинка
79’
Картинка
82’
Картинка
90+2’
“Нива” СКЛАДИ КОМАНД “Рубікон”
1 Єгор Попович Попович Єгор Картинка 84’ Картинка 66’ Картинка 79’ (К) Пацкан Євген Євген Пацкан 1
3 Борис Лотоцький Лотоцький Борис Шостка Павло Павло Шостка 15
23 Олександр Борячук Борячук Олександр (К) Картинка 28’ Картинка 59’ Картинка 73’ Коваленко Ілля Ілля Коваленко 8
33 Євгеній Мороз Мороз Євгеній Чернов Ілля Ілля Чернов 19
19 Іван Петрук Петрук Іван Сухомлинов Рудольф Рудольф Сухомлинов 18
20 Володимир Шевчук Шевчук Володимир Картинка 56’ Бороденко Дмитро Дмитро Бороденко 88
8 Віталій Кольцов Кольцов Віталій Картинка 13’ Картинка 82’ Ісадченко Нікіта Нікіта Ісадченко 11
17 Микита Жуков Жуков Микита Картинка 59’(2) Картинка 22’ Калайтан Антон Антон Калайтан 7
70 Олексій Швець Швець Олексій Картинка 52’ Картинка 64’ Картинка 90+2’ Уманець Артем Артем Уманець 20
21 Вадим Панасюк Панасюк Вадим Сахнюк Віктор Віктор Сахнюк 10
10 Артур Загорулько Загорулько Артур Картинка 38’(п) Картинка 60’ Картинка 64’(2) Картинка 46’ Гладковський Леон Леон Гладковський 99
25 Віталій Гуменний Гуменний Віталій Картинка 84’ Картинка 79’ Садовой Данііл Данііл Садовой 71
7 Максим Астаф'єв Астаф'єв Максим Картинка 64’ Ферт Денис Денис Ферт 31
18 Микита Гаврик Гаврик Микита Картинка 22’ Картинка 63’ Давиденко Даніїл Даніїл Давиденко 5
99 Євгеній Костюк Костюк Євгеній Картинка 59’ Картинка 82’ Сарбєй Павло Павло Сарбєй 94
22 Валерій Чухно Чухно Валерій Картинка 46’ Бородянський Максим Максим Бородянський 97
13 Ігор Білик Білик Ігор
11 Вадим Страшкевич Страшкевич Вадим
9 Володимир Мулик Мулик Володимир Картинка 64’(2)
29 Артур Орнат Орнат Артур Картинка 59’(2)
Головний тренер: Головний тренер:
Остапенко Олег Володимирович Курята Віктор Валерійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору