ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Садковський І.В.
Асистент 1 Кіцкай Д.О.
Асистент 2 Супрунюк П.А.
4-ий арбітр Райда М.М.
9 ТУР
29.10.2022 13:00
"Карпати" м. Хуст
Гляд.
0
Темп.
13 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Кравченко В.В.
Хуст
“Хуст”
0:1
(0:1)
Нива
“Нива”
“Хуст”
“Нива”
transparent
5’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
12’
46’
Картинка
61’
Картинка
63’
Картинка
74’
Картинка
80’(4)
Картинка
90’
Картинка
Картинка
66’
Картинка
71’
Картинка
80’(2)
Картинка
90+2’
“Хуст” СКЛАДИ КОМАНД “Нива”
31 Арсен Бєліменко Бєліменко Арсен Литвиненко Олександр Олександр Литвиненко 32
94 Владислав Іванов Іванов Владислав (К) Картинка 61’ Ярмак Євгеній Євгеній Ярмак 25
22 Ігор Тихненко Тихненко Ігор Картинка 90’ Місюра Євген Євген Місюра 20
55 Владислав Лєсунов Лєсунов Владислав Картинка 46’ Скляренко Іван Іван Скляренко 3
17 Богдан Павлич Павлич Богдан Картинка 88’ Картинка 12’ Таран Анатолій Анатолій Таран 23
8 Ігор Вагін Вагін Ігор Картинка 80’ Турчанов Вячеслав Вячеслав Турчанов 5
11 Петро Луців Луців Петро Картинка 66’ (К) Миколаюк Євген Євген Миколаюк 4
10 Василь Луців Луців Василь Зуєвич Сергій Сергій Зуєвич 10
99 Іван Станкович Станкович Іван Картинка 5’ Картинка 80’(3) Картинка 80’(2) Скепський Денис Денис Скепський 8
9 Вадим Мердєєв Мердєєв Вадим Картинка 63’ Картинка 71’ Тименко Володимир Володимир Тименко 27
21 Назар Приходько Приходько Назар Картинка 80’(4) Картинка 90+2’ Сомов Іван Іван Сомов 11
1 Владислав Леванідов Леванідов Владислав Тумко Даниіл Даниіл Тумко 31
7 Михайло Фляшко Фляшко Михайло Картинка 46’ Сокол Владислав Владислав Сокол 16
77 Іван Повхан Повхан Іван Картинка 88’ Картинка 80’ Загалевич Дмитро Дмитро Загалевич 6
27 Андрій Романенко Романенко Андрій Картинка 66’ Захаревич Ярослав Ярослав Захаревич 7
88 Артем Стрілець Стрілець Артем Картинка 63’ Картинка 74’ Картинка 71’ Головатенко Андрій Андрій Головатенко 14
29 Іван Боднарук Боднарук Іван Картинка 80’(4) Картинка 80’(2) Семенець Богдан Богдан Семенець 18
71 Євген Нечосов Нечосов Євген Шаповал Владислав Владислав Шаповал 9
20 Артем Андріца Андріца Артем Без'язичний Костянтин Костянтин Без'язичний 30
5 Роберт Пилип Пилип Роберт Кот Сергій Сергій Кот 17
15 Микола Пилип Пилип Микола Калінін Олександр Олександр Калінін 13
6 Віталій Мороз Мороз Віталій Картинка 80’(3)
13 Костянтин Колчін Колчін Костянтин
Головний тренер: Головний тренер:
Циткін Володимир Борисович Карпенко Сергій Васильович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору