ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кузовлєв Д.І.
Асистент 1 Якимик Р.С.
Асистент 2 Цмоканич Н.М.
4-ий арбітр Галіцин Р.В.
10 ТУР
29.10.2022 13:30
"Діназ" с. Демидів
Гляд.
0
Темп.
14 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Матяш О.М.
ФСК Маріуполь
“ФСК Маріуполь”
0:2
(0:1)
Полісся
“Полісся”
“ФСК Маріуполь”
“Полісся”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
45’
51’
Картинка
55’
Картинка
58’
Картинка
71’(2)
Картинка
87’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
52’
Картинка
63’
Картинка
69’
Картинка
72’
Картинка
82’
Картинка
89’
“ФСК Маріуполь” СКЛАДИ КОМАНД “Полісся”
1 Павло Кравцов Кравцов Павло Картинка 63’ Поспєлов Артем Артем Поспєлов 33
2 Петро Харжевський Харжевський Петро Картинка 52’ Гітченко Андрій Андрій Гітченко 4
6 Іван Мочевінський Мочевінський Іван (К) Нестеров Андрій Андрій Нестеров 5
8 Дмитрій Павліш Павліш Дмитрій Морговський Ян Ян Морговський 74
11 Ігор Биковський Биковський Ігор Картинка 58’ Картинка 46’ Чередниченко Ілля Ілля Чередниченко 78
27 Владислав Чушенко Чушенко Владислав Картинка 51’ (К) Огіря Владислав Владислав Огіря 8
34 Єгор Булгаков Булгаков Єгор Картинка 71’ Картинка 45’ Картинка 89’ Кушніренко Богдан Богдан Кушніренко 77
41 Олександр Чернецький Чернецький Олександр Картинка 72’ Шастал Дмитро Дмитро Шастал 23
45 Іван Мельниченко Мельниченко Іван Картинка 55’ Картинка 71’(2) Картинка 69’ Картинка 82’ Янаков Деніс Деніс Янаков 10
70 Богдан Гора Гора Богдан Картинка 87’ Картинка 46’(2) Андрущенко Максим Максим Андрущенко 99
90 Іван Мамросенко Мамросенко Іван Будківський Пилип Пилип Будківський 28
12 Микита Якубенко Якубенко Микита Яшков Антон Антон Яшков 13
23 Ілля Караващенко Караващенко Ілля Кудрик Олег Олег Кудрик 1
14 Даниїл Строчинський Строчинський Даниїл Картинка 72’ Вакула Владислав Владислав Вакула 7
15 Дмитро Пентелейчук Пентелейчук Дмитро Картинка 71’(2) Картинка 46’(2) Грицук Василь Василь Грицук 22
28 Гліб Літюк Літюк Гліб Картинка 58’ Картинка 82’ Микитюк Євгеній Євгеній Микитюк 20
39 Данило Дмитрієв Дмитрієв Данило Картинка 87’ Картинка 46’ Морозко Євгеній Євгеній Морозко 9
46 Дмитро Прокопчук Прокопчук Дмитро Картинка 89’ Петрук Нікіта Нікіта Петрук 21
79 Микита Михайленко Михайленко Микита Картинка 71’ Шаповал Владислав Владислав Шаповал 11
Волинець Данило Данило Волинець 14
Головний тренер: Головний тренер:
Краснопьоров Олег Володимирович Калітвінцев Юрій Миколайович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору