ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Михайлюк А.В.
Асистент 1 Аврамчук В.О.
Асистент 2 Соботюк С.С.
4-ий арбітр Когут О.О.
10 ТУР
29.10.2022 12:00
"Тернопільський м. ст. ім Р Шухевича" м. Тернопіль
Гляд.
0
Темп.
15 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Скорейко Ю.М.
Нива
“Нива”
4:0
(2:0)
Прикарпаття
“Прикарпаття”
“Нива”
“Прикарпаття”
transparent
transparent
transparent
transparent
19’
Картинка
transparent
25’
Картинка
27’
Картинка
transparent
transparent
transparent
Картинка
32’
46’
Картинка
54’
Картинка
66’
Картинка
79’
Картинка
81’
Картинка
88’(2)
Картинка
Картинка
46’(3)
Картинка
51’
Картинка
60’
Картинка
61’
Картинка
73’
Картинка
78’(2)
Картинка
80’
Картинка
86’
“Нива” СКЛАДИ КОМАНД “Прикарпаття”
1 Максим Механів Механів Максим (К) Піцан Іван Іван Піцан 24
3 Олег Соколов Соколов Олег Картинка 88’ Француз Василь Василь Француз 3
4 Андрій Зінь Зінь Андрій Картинка 19’ Картинка 27’ Картинка 80’ Писко Михайло Михайло Писко 11
33 Максим Демчук Демчук Максим Картинка 25’ Картинка 51’ Картинка 60’ Демків Станіслав Станіслав Демків 23
27 Роман Слива Слива Роман Картинка 46’(2) Аксьонов Олександр Олександр Аксьонов 5
24 Богдан Козак Козак Богдан Картинка 46’ Картинка 73’ Картинка 78’ Соловйов Максим Максим Соловйов 22
17 Роман Волохатий Волохатий Роман Картинка 54’ Тітаєвський Микита Микита Тітаєвський 15
8 Руслан Дедух Дедух Руслан Картинка 66’ Сондей Іван Іван Сондей 21
30 Арсентій Дорошенко Дорошенко Арсентій Картинка 32’ Картинка 46’(3) Бучакчийський Владислав Владислав Бучакчийський 8
7 Даниїл Сухоручко Сухоручко Даниїл Картинка 85’(п) Картинка 88’(2) Картинка 78’(2) (К) Цюцюра Василь Василь Цюцюра 14
10 Андрій Різник Різник Андрій Картинка 86’ Стаднік Максим Максим Стаднік 17
71 Віталій Жупанський Жупанський Віталій Герич Роман Роман Герич 12
9 Андрій Бей Бей Андрій Картинка 46’ Картинка 79’ Картинка 81’ Картинка 46’(3) Рудюк Володимир Володимир Рудюк 6
25 Данііл Вольський Вольський Данііл Дитко Роман Роман Дитко 77
88 Максим Проців Проців Максим Картинка 88’(2) Картинка 78’ Борисевич Роман Роман Борисевич 31
14 Олександр Тарасов Тарасов Олександр Картинка 88’ Картинка 86’ Оринчак Богдан Богдан Оринчак 9
Савошко Олександр Олександр Савошко 4
Картинка 46’(2) Картинка 61’ Барчук Роман Роман Барчук 90
Картинка 78’(2) Кузьмин Роман Роман Кузьмин 7
Сердюк Роман Роман Сердюк 1
Головний тренер: Головний тренер:
Діброва Олег Валентинович Рипан Олег Павлович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору