ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Заброда К.В.
Асистент 1 Дубовий О.С.
Асистент 2 Лапицький О.С.
4-ий арбітр Садовий О.В.
10 ТУР
29.10.2022 14:00
"Юність" м. Горішні Плавні
Гляд.
0
Темп.
17 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Скрипак С.В.
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
1:1
(0:1)
Скорук
“Скорук”
“Гірник-Спорт”
“Скорук”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
21’
Картинка
transparent
transparent
transparent
42’
Картинка
44’
Картинка
Картинка
6’
Картинка
36’
75’
Картинка
82’
Картинка
88’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
52’
Картинка
59’
Картинка
74’
Картинка
85’
Картинка
86’(2)
“Гірник-Спорт” СКЛАДИ КОМАНД “Скорук”
1 Максим Коваленко Коваленко Максим Варцаба Ігор Ігор Варцаба 1
14 Дмитро Шинкаренко Шинкаренко Дмитро Картинка 44’ Картинка 90’ Заєць Сергій Сергій Заєць 4
24 Максим Цвіренко Цвіренко Максим (К) Сухар Тимофій Тимофій Сухар 99
5 Даниїл Хондак Хондак Даниїл Картинка 21’ Клименко Владислав Владислав Клименко 27
19 Олексій Малакі Малакі Олексій Картинка 88’ Картинка 36’ Пасічник Кирило Кирило Пасічник 5
7 Артем Сьомка Сьомка Артем Картинка 82’ Картинка 59’ Картинка 74’ Шаповалов Святослав Святослав Шаповалов 16
8 Сулейман Сейтхалілов Сейтхалілов Сулейман Картинка 42’ Картинка 87’ Картинка 86’ Разуваєв Олексій Олексій Разуваєв 8
6 Роман Бодня Бодня Роман Картинка 85’ Плахтир Дмитро Дмитро Плахтир 44
22 Денис Підручний Підручний Денис Картинка 75’ Картинка 46’ Бейер Ерік Ерік Бейер 13
11 Владислав Шинкаренко Шинкаренко Владислав Картинка 45+1’ Картинка 6’ Картинка 52’ Картинка 86’(2) Шмигельский Богдан Богдан Шмигельский 88
20 Юрій Сеницький Сеницький Юрій (К) Перебора Артем Артем Перебора 11
25 Сергій Дворник Дворник Сергій Осадчук Антон Антон Осадчук 23
18 Олександр Подрезан Подрезан Олександр Картинка 82’ Картинка 74’ Боженар Даниїл Даниїл Боженар 21
3 Гліб Сметанін Сметанін Гліб Картинка 86’(2) Коцюмака Ігор Ігор Коцюмака 18
9 Радіон Посєвкін Посєвкін Радіон Лаптєв Михайло Михайло Лаптєв 25
16 Максим Шептіцький Шептіцький Максим Картинка 46’ Мішуренко Олександр Олександр Мішуренко 9
12 Владислав Громенко Громенко Владислав Сорока Денис Денис Сорока 6
26 Георгій Клімов Клімов Георгій Цуркан Ілля Ілля Цуркан 22
4 Олександр Ніколишин Ніколишин Олександр Приземлін Володимир Володимир Приземлін 19
15 Денис Черниш Черниш Денис Картинка 86’ Малиш Станіслав-Нурі Станіслав-Нурі Малиш 2
10 Вадим Сологуб Сологуб Вадим Картинка 87’
23 Антоній Даніель Чуквебука Емере Емере Антоній Даніель Чуквебука Картинка 21’
Головний тренер: Головний тренер:
Степанов Олександр Олександрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору