ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Липко М.М.
Асистент 1 Близнюк М.І.
Асистент 2 Старча С.В.
4-ий арбітр Кошура А.В.
10 ТУР
30.10.2022 13:00
"Буковина" м. Чернівці
Гляд.
0
Темп.
15 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Митровський М.М.
Буковина
“Буковина”
1:2
(0:0)
Карпати
“Карпати”
“Буковина”
“Карпати”
transparent
transparent
transparent
12’
Картинка
16’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
46’(2)
Картинка
52’
Картинка
71’
Картинка
73’
Картинка
83’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
49’
Картинка
51’
Картинка
61’
Картинка
62’(2)
Картинка
76’
Картинка
82’
Картинка
86’
“Буковина” СКЛАДИ КОМАНД “Карпати”
71 Віталій Чеботарьов Чеботарьов Віталій Картинка 71’ Льопка Роман Роман Льопка 41
11 Василь Гакман Гакман Василь (К) Приймак Владислав Владислав Приймак 30
16 Артур Новотрясов Новотрясов Артур Картинка 82’ Дуць Ігор Ігор Дуць 3
88 Кирило Прокопчук Прокопчук Кирило Лень Олег Олег Лень 28
8 Денис Рябий Рябий Денис Галенков Денис Денис Галенков 77
33 Іван Пець Пець Іван Картинка 46’ Климець Олександр Олександр Климець 17
23 Володимир Столяр Столяр Володимир Картинка 73’ Картинка 62’ Когут Микола Микола Когут 27
25 Артем Цурупін Цурупін Артем Картинка 61’ Рябов Артур Артур Рябов 16
73 Іван Паламарчук Паламарчук Іван Картинка 16’ Картинка 90’ Картинка 76’ (К) Чачуа Амбросій Амбросій Чачуа 8
77 Василь Палагнюк Палагнюк Василь Картинка 52’(п) Картинка 51’ Картинка 62’(2) Ткачук Андрій Андрій Ткачук 7
7 Олександр Жумига Жумига Олександр Картинка 12’ Картинка 46’(2) Картинка 49’ Тарануха Ростислав Ростислав Тарануха 23
1 Богдан Степаненко Степаненко Богдан Фастов Дмитро Дмитро Фастов 25
95 Микола Павлюк Павлюк Микола Картинка 76’ Картинка 86’ Шах Артур Артур Шах 33
15 Микита Комісар Комісар Микита Репета Юрій Юрій Репета 11
10 Андрій Шишигін Шишигін Андрій Картинка 46’ Когут Іван Іван Когут 18
19 Андрій Королянчук Королянчук Андрій Картинка 90’ Картинка 90+2’ Картинка 62’(2) Махнєв Дмитро Дмитро Махнєв 19
44 Семен Даценко Даценко Семен Картинка 62’ Картинка 80’ Кожанов Денис Денис Кожанов 9
6 Артем Рябий Рябий Артем Картинка 87’
87 Віталій Фарасєєнко Фарасєєнко Віталій Картинка 73’ Картинка 87’
5 Ігор Кошман Кошман Ігор
22 Ілля Скрипник Скрипник Ілля Картинка 46’(2) Картинка 83’
55 Антон Задерейко Задерейко Антон
Головний тренер: Головний тренер:
Мельничук Андрій Ярославович Тлумак Андрій Богданович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору