ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Подригуля С.В.
Асистент 1 Васильченко М.Д.
Асистент 2 Катющев М.В.
4-ий арбітр Садовий О.В.
11 ТУР
06.11.2022 12:00
"Юність" м. Горішні Плавні
Гляд.
0
Темп.
6 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Головков О.В.
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
1:2
(1:1)
Кремінь
“Кремінь”
“Гірник-Спорт”
“Кремінь”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
38’
Картинка
transparent
Картинка
40’
59’
Картинка
65’
Картинка
72’
Картинка
78’
Картинка
82’
Картинка
87’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
62’
Картинка
63’
Картинка
78’
Картинка
85’(2)
Картинка
87’
“Гірник-Спорт” СКЛАДИ КОМАНД “Кремінь”
1 Максим Коваленко Коваленко Максим Єрмолов Даніїл Даніїл Єрмолов 69
14 Дмитро Шинкаренко Шинкаренко Дмитро Картинка 59’ Агапов Максим Максим Агапов 72
24 Максим Цвіренко Цвіренко Максим (К) Аркуша Данило Данило Аркуша 91
4 Олександр Ніколишин Ніколишин Олександр Картинка 72’ Сидоренко Данило Данило Сидоренко 33
16 Максим Шептіцький Шептіцький Максим Матвєєв Кирило Кирило Матвєєв 14
12 Владислав Громенко Громенко Владислав Картинка 38’ Картинка 82’ Картинка 62’ Бондар Владислав Владислав Бондар 29
8 Сулейман Сейтхалілов Сейтхалілов Сулейман Картинка 85’ (К) Галата Денис Денис Галата 20
11 Владислав Шинкаренко Шинкаренко Владислав Картинка 78’ Картинка 78’ Картинка 90’ Фальковський Данило Данило Фальковський 21
22 Денис Підручний Підручний Денис Картинка 65’ Картинка 46’ Савіцький Андрій Андрій Савіцький 10
10 Вадим Сологуб Сологуб Вадим Картинка 87’ Картинка 40’ Азізов Давронбек Давронбек Азізов 16
17 Владислав Горбаченко Горбаченко Владислав Картинка 85’(2) Вівдич Олександр Олександр Вівдич 88
25 Сергій Дворник Дворник Сергій Музичка Іван Іван Музичка 1
18 Олександр Подрезан Подрезан Олександр Оксененко Станіслав Станіслав Оксененко 40
3 Гліб Сметанін Сметанін Гліб Картинка 62’ Картинка 63’ Товкач Артем Артем Товкач 35
7 Артем Сьомка Сьомка Артем Картинка 82’ Лісняк Радіон Радіон Лісняк 99
15 Денис Черниш Черниш Денис Картинка 90’ П'ятибрат Артем Артем П'ятибрат 9
26 Георгій Клімов Клімов Георгій Картинка 85’(2) Картинка 90+3’ Куць Іван Іван Куць 7
9 Радіон Посєвкін Посєвкін Радіон Картинка 78’ Молько Владислав Владислав Молько 19
23 Антоній Даніель Чуквебука Емере Емере Антоній Даніель Чуквебука Картинка 87’ Пилипенко Віктор Віктор Пилипенко 4
Картинка 46’ Галоян Сімон Сімон Галоян 11
Картинка 85’ Картинка 87’ Панчишин Орест Орест Панчишин 8
Жданович Олексій Олексій Жданович 17
Кальчук Олександр Олександр Кальчук 46
Головний тренер: Головний тренер:
Локтіонов Роман Борисович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору