ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кузовлєв Д.І.
Асистент 1 Аврамчук В.О.
Асистент 2 Лапицький О.С.
4-ий арбітр Плєшко П.О.
2 ТУР
24.11.2022 12:40
"Юність" м. Горішні Плавні
Гляд.
0
Темп.
Поле
0
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Головков О.В.
Асистент делегата УАФ
Дігтяр О.І.
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
0:2
(0:1)
Чернігів
“Чернігів”
“Гірник-Спорт”
“Чернігів”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
10’
Картинка
17’
Картинка
43’
56’
Картинка
58’
Картинка
84’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
65’(2)
Картинка
79’(2)
Картинка
90’
“Гірник-Спорт” СКЛАДИ КОМАНД “Чернігів”
1 Максим Коваленко Коваленко Максим Ширай Олександр Олександр Ширай 35
14 Дмитро Шинкаренко Шинкаренко Дмитро Картинка 58’ Картинка 79’ Шумило Максим Максим Шумило 3
24 Максим Цвіренко Цвіренко Максим (К) Картинка 10’ Сердюк Мирослав Мирослав Сердюк 17
4 Олександр Ніколишин Ніколишин Олександр Галстян Едуард Едуард Галстян 2
19 Олексій Малакі Малакі Олексій Картинка 17’ Лакеєнко Андрій Андрій Лакеєнко 15
12 Владислав Громенко Громенко Владислав Картинка 90’ Бибік Артур Артур Бибік 20
20 Юрій Сеницький Сеницький Юрій Картинка 65’ Койдан Вячеслав Вячеслав Койдан 10
22 Денис Підручний Підручний Денис Картинка 65’(2) Мироненко Дмитро Дмитро Мироненко 7
6 Роман Бодня Бодня Роман Картинка 90’ Сираш Микола Микола Сираш 27
9 Радіон Посєвкін Посєвкін Радіон Картинка 56’ Картинка 43’ Картинка 46’ Картинка 79’(2) (К) Ментей Віталій Віталій Ментей 18
17 Владислав Горбаченко Горбаченко Владислав Кулик Дмитро Дмитро Кулик 95
26 Георгій Клімов Клімов Георгій Картинка 65’(2) Картинка 90’ Кривобороденко Кирило Кирило Кривобороденко 9
11 Владислав Шинкаренко Шинкаренко Владислав Вересоцький Андрій Андрій Вересоцький 6
3 Гліб Сметанін Сметанін Гліб Школьний Владислав Владислав Школьний 21
10 Вадим Сологуб Сологуб Вадим Картинка 56’ Картинка 84’ Картинка 79’(2) Макаренко Андрій Андрій Макаренко 8
18 Олександр Подрезан Подрезан Олександр Картинка 17’ Романченко Анатолій Анатолій Романченко 5
16 Максим Шептіцький Шептіцький Максим Картинка 79’ Зенченко Олексій Олексій Зенченко 23
15 Денис Черниш Черниш Денис Картинка 84’ Картинка 65’ Сердюк Максим Максим Сердюк 77
5 Даниїл Хондак Хондак Даниїл Падун Артем Артем Падун 12
25 Сергій Дворник Дворник Сергій Рощинський Олександр Олександр Рощинський 22
23 Антоній Даніель Чуквебука Емере Емере Антоній Даніель Чуквебука
Головний тренер: Головний тренер:
Жабченко Ігор Валентинович Чорний Валерій Анатолійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору