ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Назаров Є.Є.
Асистент 1 Матяш О.О.
Асистент 2 Хіміченко К.М.
4-ий арбітр Цибулько Є.А.
13 ТУР
19.11.2022 13:00
"Центральний" м. Умань
Гляд.
0
Темп.
3 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Дяденко В.Г.
Скорук
“Скорук”
0:2
(0:2)
ЛНЗ
“ЛНЗ”
“Скорук”
“ЛНЗ”
transparent
transparent
transparent
transparent
19’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
41’
Картинка
Картинка
7’
Картинка
17’
46’(4)
Картинка
68’
Картинка
89’
Картинка
90+2’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
59’(2)
Картинка
82’
Картинка
85’
“Скорук” СКЛАДИ КОМАНД “ЛНЗ”
1 Ігор Варцаба Варцаба Ігор Картинка 46’(2) Самойленко Кірілл Кірілл Самойленко 72
27 Владислав Клименко Клименко Владислав Солдат Ігор Ігор Солдат 4
4 Сергій Заєць Заєць Сергій Картинка 89’ (К) Лопирьонок Максим Максим Лопирьонок 71
18 Ігор Коцюмака Коцюмака Ігор Картинка 46’ Синьогуб Олег Олег Синьогуб 89
5 Кирило Пасічник Пасічник Кирило Картинка 41’ Євдокимов Антон Антон Євдокимов 5
44 Дмитро Плахтир Плахтир Дмитро Картинка 68’ Картинка 59’ Хамелюк Владислав Владислав Хамелюк 8
16 Святослав Шаповалов Шаповалов Святослав Картинка 7’ Картинка 85’ Долінський Денис Денис Долінський 14
88 Богдан Шмигельский Шмигельский Богдан Картинка 46’(3) Тищенко Іван Іван Тищенко 27
11 Артем Перебора Перебора Артем (К) Картинка 17’ Савін Антон Антон Савін 77
8 Олексій Разуваєв Разуваєв Олексій Картинка 19’ Картинка 46’(4) Нехтій Владислав Владислав Нехтій 9
99 Тимофій Сухар Сухар Тимофій ,90+2’ Картинка Картинка 59’(2) Тяпкін Максим Максим Тяпкін 11
23 Антон Осадчук Осадчук Антон Картинка 46’(2) Шеліхов Денис Денис Шеліхов 23
13 Ерік Бейер Бейер Ерік Картинка 46’(3) Картинка 59’ Сторчоус Андрій Андрій Сторчоус 7
21 Даниїл Боженар Боженар Даниїл Картинка 46’(4) Галенко Ярослав Ярослав Галенко 17
25 Михайло Лаптєв Лаптєв Михайло Картинка 59’(2) Картинка 82’ Замуренко Павло Павло Замуренко 21
2 Станіслав-Нурі Малиш Малиш Станіслав-Нурі Картинка 68’ Картинка 46’ Швець Сергій Сергій Швець 30
9 Олександр Мішуренко Мішуренко Олександр Картинка 85’ Полюлях Микита Микита Полюлях 93
6 Денис Сорока Сорока Денис Картинка 82’ Ляшенко Андрій Андрій Ляшенко 98
22 Ілля Цуркан Цуркан Ілля
19 Володимир Приземлін Приземлін Володимир
Головний тренер: Головний тренер:
Степанов Олександр Олександрович Ковпак Олександр Олександрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору