ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Заброда К.В.
Асистент 1 Катющев М.В.
Асистент 2 Гірс О.М.
4-ий арбітр Сташук І.І.
13 ТУР
20.11.2022 12:00
"Юність" м. Чернігів
Гляд.
0
Темп.
-2 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Циганков О.Д.
Чернігів
“Чернігів”
0:1
(0:1)
Полтава
“Полтава”
“Чернігів”
“Полтава”
transparent
6’
Картинка
transparent
transparent
17’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
40’
Картинка
Картинка
35’
52’
Картинка
75’
Картинка
83’
Картинка
Картинка
56’
Картинка
61’(2)
Картинка
69’
Картинка
77’(2)
“Чернігів” СКЛАДИ КОМАНД “Полтава”
35 Олександр Ширай Ширай Олександр Вічний Ян Ян Вічний 71
3 Максим Шумило Шумило Максим Картинка 75’ Картинка 35’ Савенков Андрій Андрій Савенков 12
17 Мирослав Сердюк Сердюк Мирослав Картинка 17’ Таранушич Вадим Вадим Таранушич 17
15 Андрій Лакеєнко Лакеєнко Андрій Картинка 40’ Томенко Олександр Олександр Томенко 94
5 Анатолій Романченко Романченко Анатолій Картинка 6’(аг) Картинка 56’ Картинка 61’ Пось Олександр Олександр Пось 55
20 Артур Бибік Бибік Артур Картинка 83’ Картинка 69’ Коваленко Єгор Єгор Коваленко 77
77 Максим Сердюк Сердюк Максим Картинка 61’(2) Каретник Сергій Сергій Каретник 14
10 Вячеслав Койдан Койдан Вячеслав Бичков Богдан Богдан Бичков 2
18 Віталій Ментей Ментей Віталій (К) (К) Щербак Дмитро Дмитро Щербак 9
27 Микола Сираш Сираш Микола Картинка 52’ Картинка 77’ Стрельцов Євген Євген Стрельцов 10
95 Дмитро Кулик Кулик Дмитро Картинка 77’(2) Горжуй Максим Максим Горжуй 11
9 Кирило Кривобороденко Кривобороденко Кирило Картинка 83’ Петриченко Богдан Богдан Петриченко 30
21 Владислав Школьний Школьний Владислав Курелєх Валерій Валерій Курелєх 4
8 Андрій Макаренко Макаренко Андрій Картинка 77’(2) Костенко Ян Ян Костенко 26
2 Едуард Галстян Галстян Едуард Картинка 40’ Картинка 61’(2) Копитов Дмитро Дмитро Копитов 70
6 Андрій Вересоцький Вересоцький Андрій Картинка 61’ Бужин Микола Микола Бужин 19
23 Олексій Зенченко Зенченко Олексій Картинка 77’ Пастухов Павло Павло Пастухов 21
79 Роман Вовк Вовк Роман Картинка 75’ Яременко Антон Антон Яременко 22
12 Артем Падун Падун Артем
22 Олександр Рощинський Рощинський Олександр
26 Владислав Панько Панько Владислав
Головний тренер: Головний тренер:
Сисенко Володимир Анатолійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору