ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Задиран С.С.
Асистент 1 Старча С.В.
Асистент 2 Лікаренко А.О.
4-ий арбітр Плєшко П.О.
13 ТУР
20.11.2022 12:30
"Юність" м. Горішні Плавні
Гляд.
0
Темп.
Поле
3
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Соботюк С.А.
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
1:1
(1:0)
Металург
“Металург”
“Гірник-Спорт”
“Металург”
transparent
transparent
transparent
14’
Картинка
transparent
22’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
70’
Картинка
70’
Картинка
81’
Картинка
87’
Картинка
Картинка
50’
Картинка
50’
Картинка
62’
Картинка
68’
Картинка
77’
Картинка
80’(2)
Картинка
90+1’
“Гірник-Спорт” СКЛАДИ КОМАНД “Металург”
1 Максим Коваленко Коваленко Максим Байда Назар Назар Байда 12
14 Дмитро Шинкаренко Шинкаренко Дмитро Картинка 50’ Басов Сергій Сергій Басов 87
24 Максим Цвіренко Цвіренко Максим (К) Картинка 68’ Сокол Богдан Богдан Сокол 3
4 Олександр Ніколишин Ніколишин Олександр Палюх Сергій Сергій Палюх 29
19 Олексій Малакі Малакі Олексій Картинка 80’ Піддубний Дмитро Дмитро Піддубний 4
12 Владислав Громенко Громенко Владислав Картинка 87’ Картинка 77’ Картинка 80’(2) (К) Польовий Володимир Володимир Польовий 14
20 Юрій Сеницький Сеницький Юрій Картинка 70’ Воробєй Максим Максим Воробєй 15
22 Денис Підручний Підручний Денис Картинка 50’ Картинка 90+1’ Шалфєєв Єгор Єгор Шалфєєв 6
6 Роман Бодня Бодня Роман Картинка 81’ Сніжко Олександр Олександр Сніжко 96
8 Сулейман Сейтхалілов Сейтхалілов Сулейман Картинка 22’ Картинка 70’ Картинка 62’ Могильний Богдан Богдан Могильний 19
17 Владислав Горбаченко Горбаченко Владислав Картинка 14’ Сидоров Олексій Олексій Сидоров 9
26 Георгій Клімов Клімов Георгій Левченко Ігор Ігор Левченко 91
9 Радіон Посєвкін Посєвкін Радіон Лавута Кирило Кирило Лавута 71
3 Гліб Сметанін Сметанін Гліб Картинка 68’ Дворовенко Владислав Владислав Дворовенко 21
10 Вадим Сологуб Сологуб Вадим Векляк Богдан Богдан Векляк 44
18 Олександр Подрезан Подрезан Олександр Борисенко Владислав Владислав Борисенко 22
16 Максим Шептіцький Шептіцький Максим Картинка 62’ Білоцерковець Володимир Володимир Білоцерковець 10
15 Денис Черниш Черниш Денис Картинка 87’ Картинка 80’(2) Кіча Антон Антон Кіча 90
5 Даниїл Хондак Хондак Даниїл Картинка 81’ Картинка 80’ Сад Валерій Валерій Сад 8
11 Владислав Шинкаренко Шинкаренко Владислав Картинка 70’ Лапко Микита Микита Лапко 16
25 Сергій Дворник Дворник Сергій Страдс Максим Максим Страдс 69
23 Антоній Даніель Чуквебука Емере Емере Антоній Даніель Чуквебука Хуссін Тимофій Тимофій Хуссін 60
Кузьмович Валентин Валентин Кузьмович 55
Головний тренер: Головний тренер:
Жабченко Ігор Валентинович Микитін Володимир Богданович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору