Статистика

М Команда I П Н П РМ О ЧГ
1 Верес"Верес" 30 21 5 4 56-21 68
2 Чорноморець"Чорноморець" 30 18 7 5 45-23 61
3 Металіст 1925"Металіст 1925" 30 16 8 6 36-22 56
4 Миколаїв"Миколаїв" 30 15 8 7 49-23 53
5 Агробізнес"Агробізнес" 30 15 7 8 46-27 52
6 Альянс"Альянс" 30 14 9 7 46-31 51
7 Волинь"Волинь" 30 13 7 10 39-28 46
8 Оболонь"Оболонь" 30 13 4 13 44-35 43
9 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт" 30 11 5 14 43-45 38
10 ВПК-Агро"ВПК-Агро" 30 11 4 15 30-48 37
11 Полісся"Полісся" 30 9 8 13 32-37 35
12 Краматорськ"Краматорськ" 30 9 5 16 32-51 32
13 Нива"Нива" 30 8 7 15 30-50 31
14 Прикарпаття"Прикарпаття" 30 8 6 16 25-45 30
15 Кремінь"Кремінь" 30 6 6 18 23-50 24
16 Кристал"Кристал" 30 3 4 23 21-61 13
- Згідно з рішенням КДК УАФ від 09.04.2021 року ФК "Нива" Тернопіль зараховується технічна поразка (0:3) (за несвоєчасне повідомлення клубом-господарем клуб гостей та ПФЛ про місце проведення матчу і час його початку), а команді "Гірник-Спорт" Горішні Плавні – технічна перемога (3:0).
Поділитись:
М Команда
1 Верес"Верес"
2 Чорноморець"Чорноморець"
3 Металіст 1925"Металіст 1925"
4 Миколаїв"Миколаїв"
5 Агробізнес"Агробізнес"
6 Альянс"Альянс"
7 Волинь"Волинь"
8 Оболонь"Оболонь"
9 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт"
10 ВПК-Агро"ВПК-Агро"
11 Полісся"Полісся"
12 Краматорськ"Краматорськ"
13 Нива"Нива"
14 Прикарпаття"Прикарпаття"
15 Кремінь"Кремінь"
16 Кристал"Кристал"
- Згідно з рішенням КДК УАФ від 09.04.2021 року ФК "Нива" Тернопіль зараховується технічна поразка (0:3) (за несвоєчасне повідомлення клубом-господарем клуб гостей та ПФЛ про місце проведення матчу і час його початку), а команді "Гірник-Спорт" Горішні Плавні – технічна перемога (3:0).
Поділитись:
M Команда Середня Вдома На виїзді Найбільша
1 Металіст 1925"Металіст 1925" 1613 41859 4927 13134
2 Чорноморець"Чорноморець" 953 10312 17334 2923
3 Волинь"Волинь" 763 11950 10182 2350
4 ВПК-Агро"ВПК-Агро" 753 2200 19650 1100
5 Миколаїв"Миколаїв" 699 11850 8413 3100
6 Альянс"Альянс" 602 8488 8968 2153
7 Прикарпаття"Прикарпаття" 590 12127 4994 3100
8 Кристал"Кристал" 569 10150 6350 1250
9 Верес"Верес" 526 2453 12790 806
10 Нива"Нива" 520 7700 7373 2500
11 Полісся"Полісся" 439 4980 7750 3000
12 Агробізнес"Агробізнес" 434 4820 7762 1500
13 Краматорськ"Краматорськ" 429 3725 8726 800
14 Оболонь"Оболонь" 363 5325 5188 2000
15 Кремінь"Кремінь" 331 2100 7500 600
16 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт" 220 2125 4257 500
- Згідно з рішенням КДК УАФ від 09.04.2021 року ФК "Нива" Тернопіль зараховується технічна поразка (0:3) (за несвоєчасне повідомлення клубом-господарем клуб гостей та ПФЛ про місце проведення матчу і час його початку), а команді "Гірник-Спорт" Горішні Плавні – технічна перемога (3:0).
Поділитись:
30 ТУР
СУБОТА 12.06.21
12.06. 17:30 Агробізнес Агробізнес 1:1 МиколаївМиколаїв 1500
12.06. 17:30 Кристал Кристал 1:1 НиваНива 800
12.06. 17:30 Металіст 1925 Металіст 1925 1:2 ВПК-АгроВПК-Агро 10700
12.06. 17:30 Альянс Альянс 1:1 КреміньКремінь 1700
12.06. 17:30 Волинь Волинь 1:2 ЧорноморецьЧорноморець 1000
12.06. 17:30 Краматорськ Краматорськ 3:1 ПрикарпаттяПрикарпаття 500
12.06. 17:30 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1:2 ВересВерес 300
12.06. 17:30 Полісся Полісся 1:2 ОболоньОболонь 1180
БОМБАРДИРИ
Місце Гравець Команда Голи (з пенальті)
1 М'яч Руслан Черненко Руслан Черненко Агробізнес (Волочиськ) 15 (10)
2 Михайло Шестаков Михайло Шестаков Верес (Рівне) 13 (2)
3 Юрій Батюшин Юрій Батюшин Металіст 1925 (Харків) 13 (6)
4 Богдан Оринчак Богдан Оринчак Волинь (Луцьк) 11 (4)
5 Богдан Кушніренко Богдан Кушніренко Миколаїв (Миколаїв) 10 (8)
6 Сергій Кисленко Сергій Кисленко Нива (Тернопіль) 9 (0)
7 Олександр Батальський Олександр Батальський Оболонь (Київ) 9 (1)
8 Микола Агапов Микола Агапов Альянс (Липова Долина) 9 (2)
9 Артур Мурза Артур Мурза Оболонь (Київ) 8 (1)
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору