КАЛЕНДАР

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30

1 ТУР

1. 27.07.2019, 17:00, Сб Балкани Балкани 0:1 Рух Рух 1900
5. 27.07.2019, 17:00, Сб Черкащина Черкащина 1:3 Чорноморець Чорноморець 1500
8. 27.07.2019, 17:00, Сб Авангард Авангард 3:2 Волинь Волинь 1600
3. 27.07.2019, 18:00, Сб Агробізнес Агробізнес 2:2 Кремінь Кремінь 2700
4. 27.07.2019, 18:00, Сб Оболонь Бровар Оболонь Бровар 3:3 Металург Металург 2000
6. 27.07.2019, 18:00, Сб Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1:3 Миколаїв Миколаїв 500
7. 27.07.2019, 18:00, Сб Минай Минай 0:3 Прикарпаття Прикарпаття 1000
2. 27.07.2019, 19:00, Сб Металіст 1925 Металіст 1925 1:0 Інгулець Інгулець 7081

2 ТУР

10. 02.08.2019, 18:30, Пт Прикарпаття Прикарпаття 3:0 Авангард Авангард 4200
9. 03.08.2019, 15:30, Сб Балкани Балкани 0:0 Металіст 1925 Металіст 1925 850
14. 03.08.2019, 17:07, Сб Кремінь Кремінь 1:0 Металург Металург 600
11. 03.08.2019, 17:30, Сб Миколаїв Миколаїв 1:1 Минай Минай 300
12. 03.08.2019, 18:00, Сб Чорноморець Чорноморець 3:1 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1918
15. 03.08.2019, 18:00, Сб Інгулець Інгулець 2:0 Агробізнес Агробізнес 940
13. 03.08.2019, 19:00, Сб Оболонь Бровар Оболонь Бровар 2:2 Черкащина Черкащина 1350
16. 04.08.2019, 17:00, Нд Рух Рух 1:1 Волинь Волинь 3000

3 ТУР

21. 10.08.2019, 17:00, Сб Гірник-Спорт Гірник-Спорт 0:1 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 600
22. 10.08.2019, 17:00, Сб Минай Минай 1:0 Чорноморець Чорноморець 1500
23. 10.08.2019, 17:00, Сб Авангард Авангард 3:1 Миколаїв Миколаїв 1114
17. 10.08.2019, 18:00, Сб Металіст 1925 Металіст 1925 1:1 Рух Рух 4836
18. 10.08.2019, 18:00, Сб Агробізнес Агробізнес 3:0 Балкани Балкани 2700
19. 10.08.2019, 18:00, Сб Металург Металург 0:2 Інгулець Інгулець 3500
20. 10.08.2019, 18:00, Сб Черкащина Черкащина 2:2 Кремінь Кремінь 800
24. 10.08.2019, 19:00, Сб Волинь Волинь 3:2 Прикарпаття Прикарпаття

4 ТУР

30. 16.08.2019, 17:00, Пт Кремінь Кремінь 1:2 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 300
26. 16.08.2019, 19:00, Пт Металіст 1925 Металіст 1925 0:1 Агробізнес Агробізнес 4057
25. 17.08.2019, 17:00, Сб Балкани Балкани 4:0 Металург Металург 1970
27. 17.08.2019, 17:00, Сб Миколаїв Миколаїв 3:2 Волинь Волинь 450
29. 17.08.2019, 17:00, Сб Оболонь Бровар Оболонь Бровар 4:3 Минай Минай 1300
28. 17.08.2019, 18:00, Сб Чорноморець Чорноморець 0:1 Авангард Авангард 2980
31. 17.08.2019, 18:00, Сб Інгулець Інгулець 1:0 Черкащина Черкащина 850
32. 17.08.2019, 18:00, Сб Рух Рух 2:1 Прикарпаття Прикарпаття 3200

5 ТУР

35. 22.08.2019, 17:00, Чт Черкащина Черкащина 3:0 Балкани Балкани 800
36. 23.08.2019, 16:00, Пт Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1:1 Інгулець Інгулець 400
33. 23.08.2019, 17:00, Пт Агробізнес Агробізнес 1:0 Рух Рух 2950
37. 23.08.2019, 17:00, Пт Минай Минай 3:1 Кремінь Кремінь 1100
34. 23.08.2019, 18:00, Пт Металург Металург 1:4 Металіст 1925 Металіст 1925 2400
40. 23.08.2019, 18:30, Пт Прикарпаття Прикарпаття 1:1 Миколаїв Миколаїв 3100
38. 24.08.2019, 17:00, Сб Авангард Авангард 1:1 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 1138
39. 24.08.2019, 19:00, Сб Волинь Волинь 3:2 Чорноморець Чорноморець 3200

6 ТУР

44. 30.08.2019, 18:00, Пт Чорноморець Чорноморець 3:2 Прикарпаття Прикарпаття 2720
41. 31.08.2019, 17:00, Сб Балкани Балкани 0:0 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1500
46. 31.08.2019, 17:00, Сб Кремінь Кремінь 1:1 Авангард Авангард 200
48. 31.08.2019, 17:00, Сб Рух Рух 4:1 Миколаїв Миколаїв 2500
43. 31.08.2019, 17:30, Сб Агробізнес Агробізнес 2:0 Металург Металург 2600
45. 31.08.2019, 18:00, Сб Оболонь Бровар Оболонь Бровар 0:0 Волинь Волинь 2000
47. 31.08.2019, 18:00, Сб Інгулець Інгулець 1:1 Минай Минай 780
42. 31.08.2019, 19:00, Сб Металіст 1925 Металіст 1925 3:0 Черкащина Черкащина 4022

7 ТУР

51. 04.09.2019, 16:00, Ср Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1:2 Металіст 1925 Металіст 1925 600
50. 04.09.2019, 17:00, Ср Черкащина Черкащина 1:2 Агробізнес Агробізнес 500
52. 04.09.2019, 17:00, Ср Минай Минай 2:1 Балкани Балкани 900
53. 04.09.2019, 17:00, Ср Авангард Авангард 2:1 Інгулець Інгулець 1100
49. 04.09.2019, 18:00, Ср Металург Металург 0:1 Рух Рух 1000
55. 04.09.2019, 18:30, Ср Прикарпаття Прикарпаття 0:2 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 4200
54. 04.09.2019, 19:00, Ср Волинь Волинь 3:0 Кремінь Кремінь 1500
56. 04.09.2019, 19:00, Ср Миколаїв Миколаїв 0:0 Чорноморець Чорноморець 1000

8 ТУР

57. 08.09.2019, 16:00, Нд Балкани Балкани 0:2 Авангард Авангард 1500
60. 08.09.2019, 16:00, Нд Черкащина Черкащина 0:3 Металург Металург 700
59. 08.09.2019, 17:00, Нд Агробізнес Агробізнес 4:0 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 2950
62. 08.09.2019, 17:00, Нд Кремінь Кремінь 3:4 Прикарпаття Прикарпаття 250
63. 08.09.2019, 17:30, Нд Інгулець Інгулець 0:0 Волинь Волинь 740
64. 08.09.2019, 17:30, Нд Рух Рух 2:0 Чорноморець Чорноморець 4000
58. 09.09.2019, 19:00, Пн Металіст 1925 Металіст 1925 2:3 Минай Минай 9619
61. 09.09.2019, 19:00, Пн Оболонь Бровар Оболонь Бровар 2:0 Миколаїв Миколаїв 1250

9 ТУР

65. 14.09.2019, 15:00, Сб Черкащина Черкащина 1:6 Рух Рух 500
66. 14.09.2019, 16:00, Сб Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1:0 Металург Металург 550
67. 14.09.2019, 17:00, Сб Минай Минай 2:1 Агробізнес Агробізнес 1300
68. 14.09.2019, 17:00, Сб Авангард Авангард 0:1 Металіст 1925 Металіст 1925 2400
70. 14.09.2019, 17:00, Сб Прикарпаття Прикарпаття 0:1 Інгулець Інгулець 4250
71. 14.09.2019, 17:00, Сб Миколаїв Миколаїв 6:2 Кремінь Кремінь 458
72. 14.09.2019, 18:00, Сб Чорноморець Чорноморець 0:1 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 2200
69. 15.09.2019, 18:30, Нд Волинь Волинь 2:2 Балкани Балкани 1600

10 ТУР

75. 20.09.2019, 16:00, Пт Агробізнес Агробізнес 2:1 Авангард Авангард 1500
76. 20.09.2019, 18:00, Пт Металург Металург 0:2 Минай Минай 600
77. 21.09.2019, 15:00, Сб Черкащина Черкащина 1:2 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 200
78. 21.09.2019, 16:00, Сб Кремінь Кремінь 2:4 Чорноморець Чорноморець 500
73. 21.09.2019, 16:30, Сб Балкани Балкани 2:0 Прикарпаття Прикарпаття 500
80. 21.09.2019, 17:00, Сб Рух Рух 0:1 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 4200
74. 21.09.2019, 19:00, Сб Металіст 1925 Металіст 1925 2:0 Волинь Волинь 5860
79. 22.09.2019, 15:00, Нд Інгулець Інгулець 3:2 Миколаїв Миколаїв 700

11 ТУР

85. 27.09.2019, 18:00, Пт Прикарпаття Прикарпаття 2:3 Металіст 1925 Металіст 1925 4300
83. 28.09.2019, 15:00, Сб Авангард Авангард 1:0 Металург Металург 1030
82. 29.09.2019, 16:00, Нд Минай Минай 3:1 Черкащина Черкащина 1000
86. 29.09.2019, 16:00, Нд Миколаїв Миколаїв 1:2 Балкани Балкани 450
88. 29.09.2019, 17:00, Нд Оболонь Бровар Оболонь Бровар 1:0 Кремінь Кремінь 1200
87. 29.09.2019, 18:00, Нд Чорноморець Чорноморець 0:3 Інгулець Інгулець 4700
84. 29.09.2019, 19:00, Нд Волинь Волинь 2:1 Агробізнес Агробізнес 2010
81. 20.11.2019, 13:00, Ср Гірник-Спорт Гірник-Спорт -:- Рух Рух

12 ТУР

91. 05.10.2019, 15:00, Сб Агробізнес Агробізнес 1:2 Прикарпаття Прикарпаття 2550
93. 05.10.2019, 15:00, Сб Черкащина Черкащина 1:2 Авангард Авангард 200
94. 05.10.2019, 15:00, Сб Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1:0 Минай Минай 500
92. 05.10.2019, 16:00, Сб Металург Металург 1:3 Волинь Волинь 1370
90. 05.10.2019, 16:30, Сб Металіст 1925 Металіст 1925 0:0 Миколаїв Миколаїв 3922
95. 06.10.2019, 15:00, Нд Інгулець Інгулець 2:0 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 700
96. 06.10.2019, 16:00, Нд Рух Рух 1:0 Кремінь Кремінь 1700
89. 30.10.2019, 14:00, Ср Балкани Балкани 1:1 Чорноморець Чорноморець 3100

13 ТУР

104. 11.10.2019, 15:00, Пт Кремінь Кремінь 0:3 Інгулець Інгулець 200
100. 11.10.2019, 18:00, Пт Прикарпаття Прикарпаття 2:1 Металург Металург 2700
97. 12.10.2019, 15:00, Сб Минай Минай 1:1 Рух Рух 1300
98. 12.10.2019, 15:00, Сб Авангард Авангард 1:1 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 568
101. 12.10.2019, 15:00, Сб Миколаїв Миколаїв 0:2 Агробізнес Агробізнес 450
102. 12.10.2019, 17:00, Сб Чорноморець Чорноморець 0:0 Металіст 1925 Металіст 1925 1683
99. 12.10.2019, 19:00, Сб Волинь Волинь 3:0 Черкащина Черкащина 1600
103. 13.10.2019, 16:00, Нд Оболонь Бровар Оболонь Бровар 3:0 Балкани Балкани 600

14 ТУР

107. 19.10.2019, 14:00, Сб Агробізнес Агробізнес 2:0 Чорноморець Чорноморець 3210
105. 19.10.2019, 15:00, Сб Балкани Балкани 1:1 Кремінь Кремінь 2000
109. 19.10.2019, 15:00, Сб Черкащина Черкащина 0:0 Прикарпаття Прикарпаття 350
110. 19.10.2019, 15:00, Сб Гірник-Спорт Гірник-Спорт 2:4 Волинь Волинь 900
111. 19.10.2019, 15:00, Сб Минай Минай 2:0 Авангард Авангард 1100
106. 19.10.2019, 16:33, Сб Металіст 1925 Металіст 1925 2:1 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 6624
108. 20.10.2019, 16:00, Нд Металург Металург 1:1 Миколаїв Миколаїв 2547
112. 20.10.2019, 16:30, Нд Рух Рух 1:0 Інгулець Інгулець 3400

15 ТУР

120. 26.10.2019, 14:00, Сб Інгулець Інгулець 4:0 Балкани Балкани 550
113. 26.10.2019, 15:00, Сб Авангард Авангард 0:1 Рух Рух 700
115. 26.10.2019, 15:00, Сб Прикарпаття Прикарпаття 4:1 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 2800
116. 26.10.2019, 15:00, Сб Миколаїв Миколаїв 3:0 Черкащина Черкащина 700
119. 26.10.2019, 15:00, Сб Кремінь Кремінь 2:4 Металіст 1925 Металіст 1925 500
117. 26.10.2019, 17:00, Сб Чорноморець Чорноморець 1:0 Металург Металург 2100
114. 26.10.2019, 19:05, Сб Волинь Волинь 1:0 Минай Минай 1950
118. 27.10.2019, 16:00, Нд Оболонь Бровар Оболонь Бровар 2:1 Агробізнес Агробізнес 1150

16 ТУР

126. 02.11.2019, 14:00, Сб Кремінь Кремінь 4:0 Агробізнес Агробізнес 1500
121. 02.11.2019, 19:00, Сб Волинь Волинь 2:1 Авангард Авангард 1500
123. 03.11.2019, 14:00, Нд Миколаїв Миколаїв 0:3 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 500
122. 03.11.2019, 15:00, Нд Прикарпаття Прикарпаття 1:2 Минай Минай 3500
127. 03.11.2019, 15:00, Нд Інгулець Інгулець 1:1 Металіст 1925 Металіст 1925 700
125. 03.11.2019, 16:00, Нд Металург Металург 0:1 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 2200
128. 03.11.2019, 16:00, Нд Рух Рух 3:0 Балкани Балкани 2000
124. 03.11.2019, 17:00, Нд Чорноморець Чорноморець 2:1 Черкащина Черкащина 1800

17 ТУР

129. 08.11.2019, 18:30, Пт Металіст 1925 Металіст 1925 1:0 Балкани Балкани 5253
131. 08.11.2019, 18:30, Пт Металург Металург 2:1 Кремінь Кремінь 1800
130. 09.11.2019, 14:00, Сб Агробізнес Агробізнес 2:1 Інгулець Інгулець 2950
133. 09.11.2019, 14:00, Сб Гірник-Спорт Гірник-Спорт 3:0 Чорноморець Чорноморець 700
134. 09.11.2019, 14:00, Сб Минай Минай 2:0 Миколаїв Миколаїв 1100
135. 09.11.2019, 14:00, Сб Авангард Авангард 2:0 Прикарпаття Прикарпаття 600
136. 09.11.2019, 19:00, Сб Волинь Волинь 3:2 Рух Рух 2050
132. 10.11.2019, 14:00, Нд Черкащина Черкащина 1:2 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 200

18 ТУР

144. 15.11.2019, 14:30, Пт Рух Рух 1:0 Металіст 1925 Металіст 1925 1400
142. 16.11.2019, 13:00, Сб Кремінь Кремінь 2:0 Черкащина Черкащина 1000
137. 16.11.2019, 14:00, Сб Балкани Балкани 0:1 Агробізнес Агробізнес 1000
139. 16.11.2019, 14:12, Сб Миколаїв Миколаїв 0:1 Авангард Авангард 600
143. 16.11.2019, 15:00, Сб Інгулець Інгулець 3:2 Металург Металург 650
138. 16.11.2019, 15:05, Сб Прикарпаття Прикарпаття 1:2 Волинь Волинь 2500
141. 16.11.2019, 16:00, Сб Оболонь Бровар Оболонь Бровар 0:2 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1100
140. 16.11.2019, 17:00, Сб Чорноморець Чорноморець 1:1 Минай Минай 2150

19 ТУР

145. 23.11.2019, , Сб Агробізнес Агробізнес -:- Металіст 1925 Металіст 1925
151. 23.11.2019, , Сб Волинь Волинь -:- Миколаїв Миколаїв
147. 23.11.2019, 13:00, Сб Черкащина Черкащина -:- Інгулець Інгулець
149. 23.11.2019, 14:00, Сб Минай Минай -:- Оболонь Бровар Оболонь Бровар
150. 23.11.2019, 14:00, Сб Авангард Авангард -:- Чорноморець Чорноморець
146. 23.11.2019, 16:00, Сб Металург Металург -:- Балкани Балкани
148. 24.11.2019, 13:00, Нд Гірник-Спорт Гірник-Спорт -:- Кремінь Кремінь
152. 24.11.2019, 14:00, Нд Прикарпаття Прикарпаття -:- Рух Рух

20 ТУР

153. 22.03.2020, , Нд Балкани Балкани -:- Черкащина Черкащина
154. 22.03.2020, , Нд Металіст 1925 Металіст 1925 -:- Металург Металург
155. 22.03.2020, , Нд Миколаїв Миколаїв -:- Прикарпаття Прикарпаття
156. 22.03.2020, , Нд Чорноморець Чорноморець -:- Волинь Волинь
157. 22.03.2020, , Нд Оболонь Бровар Оболонь Бровар -:- Авангард Авангард
158. 22.03.2020, , Нд Кремінь Кремінь -:- Минай Минай
159. 22.03.2020, , Нд Інгулець Інгулець -:- Гірник-Спорт Гірник-Спорт
160. 22.03.2020, , Нд Рух Рух -:- Агробізнес Агробізнес

21 ТУР

161. 28.03.2020, , Сб Металург Металург -:- Агробізнес Агробізнес
162. 28.03.2020, , Сб Черкащина Черкащина -:- Металіст 1925 Металіст 1925
163. 28.03.2020, , Сб Гірник-Спорт Гірник-Спорт -:- Балкани Балкани
164. 28.03.2020, , Сб Минай Минай -:- Інгулець Інгулець
165. 28.03.2020, , Сб Авангард Авангард -:- Кремінь Кремінь
166. 28.03.2020, , Сб Волинь Волинь -:- Оболонь Бровар Оболонь Бровар
167. 28.03.2020, , Сб Прикарпаття Прикарпаття -:- Чорноморець Чорноморець
168. 28.03.2020, , Сб Миколаїв Миколаїв -:- Рух Рух

22 ТУР

169. 04.04.2020, , Сб Балкани Балкани -:- Минай Минай
170. 04.04.2020, , Сб Металіст 1925 Металіст 1925 -:- Гірник-Спорт Гірник-Спорт
171. 04.04.2020, , Сб Агробізнес Агробізнес -:- Черкащина Черкащина
172. 04.04.2020, , Сб Чорноморець Чорноморець -:- Миколаїв Миколаїв
173. 04.04.2020, , Сб Оболонь Бровар Оболонь Бровар -:- Прикарпаття Прикарпаття
174. 04.04.2020, , Сб Кремінь Кремінь -:- Волинь Волинь
175. 04.04.2020, , Сб Інгулець Інгулець -:- Авангард Авангард
176. 04.04.2020, , Сб Рух Рух -:- Металург Металург

23 ТУР

177. 12.04.2020, , Нд Металург Металург -:- Черкащина Черкащина
178. 12.04.2020, , Нд Гірник-Спорт Гірник-Спорт -:- Агробізнес Агробізнес
179. 12.04.2020, , Нд Минай Минай -:- Металіст 1925 Металіст 1925
180. 12.04.2020, , Нд Авангард Авангард -:- Балкани Балкани
181. 12.04.2020, , Нд Волинь Волинь -:- Інгулець Інгулець
182. 12.04.2020, , Нд Прикарпаття Прикарпаття -:- Кремінь Кремінь
183. 12.04.2020, , Нд Миколаїв Миколаїв -:- Оболонь Бровар Оболонь Бровар
184. 12.04.2020, , Нд Чорноморець Чорноморець -:- Рух Рух

24 ТУР

185. 17.04.2020, , Пт Балкани Балкани -:- Волинь Волинь
186. 17.04.2020, , Пт Металіст 1925 Металіст 1925 -:- Авангард Авангард
187. 17.04.2020, , Пт Агробізнес Агробізнес -:- Минай Минай
188. 17.04.2020, , Пт Металург Металург -:- Гірник-Спорт Гірник-Спорт
189. 17.04.2020, , Пт Оболонь Бровар Оболонь Бровар -:- Чорноморець Чорноморець
190. 17.04.2020, , Пт Кремінь Кремінь -:- Миколаїв Миколаїв
191. 17.04.2020, , Пт Інгулець Інгулець -:- Прикарпаття Прикарпаття
192. 17.04.2020, , Пт Рух Рух -:- Черкащина Черкащина

25 ТУР

193. 25.04.2020, , Сб Гірник-Спорт Гірник-Спорт -:- Черкащина Черкащина
194. 25.04.2020, , Сб Минай Минай -:- Металург Металург
195. 25.04.2020, , Сб Авангард Авангард -:- Агробізнес Агробізнес
196. 25.04.2020, , Сб Волинь Волинь -:- Металіст 1925 Металіст 1925
197. 25.04.2020, , Сб Прикарпаття Прикарпаття -:- Балкани Балкани
198. 25.04.2020, , Сб Миколаїв Миколаїв -:- Інгулець Інгулець
199. 25.04.2020, , Сб Чорноморець Чорноморець -:- Кремінь Кремінь
200. 25.04.2020, , Сб Оболонь Бровар Оболонь Бровар -:- Рух Рух

26 ТУР

201. 02.05.2020, , Сб Балкани Балкани -:- Миколаїв Миколаїв
202. 02.05.2020, , Сб Металіст 1925 Металіст 1925 -:- Прикарпаття Прикарпаття
203. 02.05.2020, , Сб Агробізнес Агробізнес -:- Волинь Волинь
204. 02.05.2020, , Сб Металург Металург -:- Авангард Авангард
205. 02.05.2020, , Сб Черкащина Черкащина -:- Минай Минай
206. 02.05.2020, , Сб Кремінь Кремінь -:- Оболонь Бровар Оболонь Бровар
207. 02.05.2020, , Сб Інгулець Інгулець -:- Чорноморець Чорноморець
208. 02.05.2020, , Сб Рух Рух -:- Гірник-Спорт Гірник-Спорт

27 ТУР

209. 06.05.2020, , Ср Минай Минай -:- Гірник-Спорт Гірник-Спорт
210. 06.05.2020, , Ср Авангард Авангард -:- Черкащина Черкащина
211. 06.05.2020, , Ср Волинь Волинь -:- Металург Металург
212. 06.05.2020, , Ср Прикарпаття Прикарпаття -:- Агробізнес Агробізнес
213. 06.05.2020, , Ср Миколаїв Миколаїв -:- Металіст 1925 Металіст 1925
214. 06.05.2020, , Ср Чорноморець Чорноморець -:- Балкани Балкани
215. 06.05.2020, , Ср Оболонь Бровар Оболонь Бровар -:- Інгулець Інгулець
216. 06.05.2020, , Ср Кремінь Кремінь -:- Рух Рух

28 ТУР

217. 10.05.2020, , Нд Балкани Балкани -:- Оболонь Бровар Оболонь Бровар
218. 10.05.2020, , Нд Металіст 1925 Металіст 1925 -:- Чорноморець Чорноморець
219. 10.05.2020, , Нд Агробізнес Агробізнес -:- Миколаїв Миколаїв
220. 10.05.2020, , Нд Металург Металург -:- Прикарпаття Прикарпаття
221. 10.05.2020, , Нд Черкащина Черкащина -:- Волинь Волинь
222. 10.05.2020, , Нд Гірник-Спорт Гірник-Спорт -:- Авангард Авангард
223. 10.05.2020, , Нд Інгулець Інгулець -:- Кремінь Кремінь
224. 10.05.2020, , Нд Рух Рух -:- Минай Минай

29 ТУР

225. 16.05.2020, , Сб Авангард Авангард -:- Минай Минай
226. 16.05.2020, , Сб Волинь Волинь -:- Гірник-Спорт Гірник-Спорт
227. 16.05.2020, , Сб Прикарпаття Прикарпаття -:- Черкащина Черкащина
228. 16.05.2020, , Сб Миколаїв Миколаїв -:- Металург Металург
229. 16.05.2020, , Сб Чорноморець Чорноморець -:- Агробізнес Агробізнес
230. 16.05.2020, , Сб Оболонь Бровар Оболонь Бровар -:- Металіст 1925 Металіст 1925
231. 16.05.2020, , Сб Кремінь Кремінь -:- Балкани Балкани
232. 16.05.2020, , Сб Інгулець Інгулець -:- Рух Рух

30 ТУР

233. 23.05.2020, , Сб Балкани Балкани -:- Інгулець Інгулець
234. 23.05.2020, , Сб Металіст 1925 Металіст 1925 -:- Кремінь Кремінь
235. 23.05.2020, , Сб Агробізнес Агробізнес -:- Оболонь Бровар Оболонь Бровар
236. 23.05.2020, , Сб Металург Металург -:- Чорноморець Чорноморець
237. 23.05.2020, , Сб Черкащина Черкащина -:- Миколаїв Миколаїв
238. 23.05.2020, , Сб Гірник-Спорт Гірник-Спорт -:- Прикарпаття Прикарпаття
239. 23.05.2020, , Сб Минай Минай -:- Волинь Волинь
240. 23.05.2020, , Сб Рух Рух -:- Авангард Авангард
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору