КАЛЕНДАР

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

1 ТУР

4. 27.08.2022, 12:00, Сб Чернігів Чернігів 1:1 Скорук Скорук
2. 27.08.2022, 13:00, Сб ЛНЗ ЛНЗ 0:0 Оболонь Оболонь
1. 27.08.2022, 15:00, Сб Металург Металург 3:3 Кремінь Кремінь
3. 27.08.2022, 17:00, Сб Полтава Полтава -:- Гірник-Спорт Гірник-Спорт

2 ТУР

8. 02.09.2022, 15:10, Пт Кремінь Кремінь 3:1 Скорук Скорук
5. 03.09.2022, 13:00, Сб Металург Металург 2:1 ЛНЗ ЛНЗ
7. 03.09.2022, 15:00, Сб Оболонь Оболонь 2:1 Полтава Полтава
6. 04.09.2022, Нд Гірник-Спорт Гірник-Спорт -:- Чернігів Чернігів

3 ТУР

10. 09.09.2022, 13:00, Пт Полтава Полтава 1:2 Металург Металург
9. 09.09.2022, 15:00, Пт ЛНЗ ЛНЗ 2:0 Кремінь Кремінь
11. 10.09.2022, 13:00, Сб Чернігів Чернігів 0:1 Оболонь Оболонь
12. 10.09.2022, 15:00, Сб Скорук Скорук 1:1 Гірник-Спорт Гірник-Спорт

4 ТУР

14. 16.09.2022, 13:00, Пт ЛНЗ ЛНЗ 1:0 Полтава Полтава
13. 17.09.2022, 14:00, Сб Металург Металург 0:2 Чернігів Чернігів
15. 17.09.2022, 15:00, Сб Оболонь Оболонь 3:1 Скорук Скорук
16. 18.09.2022, 12:00, Нд Кремінь Кремінь 7:0 Гірник-Спорт Гірник-Спорт

5 ТУР

17. 23.09.2022, 15:00, Пт Полтава Полтава 2:0 Кремінь Кремінь
19. 24.09.2022, Сб Скорук Скорук -:- Металург Металург
20. 24.09.2022, 14:00, Сб Гірник-Спорт Гірник-Спорт 2:0 Оболонь Оболонь
18. 25.09.2022, 12:00, Нд Чернігів Чернігів 0:2 ЛНЗ ЛНЗ

6 ТУР

21. 30.09.2022, Пт Металург Металург -:- Гірник-Спорт Гірник-Спорт
24. 30.09.2022, Пт Кремінь Кремінь -:- Оболонь Оболонь
23. 01.10.2022, Сб Полтава Полтава -:- Чернігів Чернігів
22. 02.10.2022, Нд ЛНЗ ЛНЗ -:- Скорук Скорук

7 ТУР

25. 08.10.2022, Сб Чернігів Чернігів -:- Кремінь Кремінь
26. 08.10.2022, Сб Скорук Скорук -:- Полтава Полтава
27. 08.10.2022, Сб Гірник-Спорт Гірник-Спорт -:- ЛНЗ ЛНЗ
28. 08.10.2022, Сб Оболонь Оболонь -:- Металург Металург

8 ТУР

29. 16.10.2022, Нд Скорук Скорук -:- Чернігів Чернігів
30. 16.10.2022, Нд Гірник-Спорт Гірник-Спорт -:- Полтава Полтава
31. 16.10.2022, Нд Оболонь Оболонь -:- ЛНЗ ЛНЗ
32. 16.10.2022, Нд Кремінь Кремінь -:- Металург Металург

9 ТУР

33. 22.10.2022, Сб ЛНЗ ЛНЗ -:- Металург Металург
34. 22.10.2022, Сб Полтава Полтава -:- Оболонь Оболонь
35. 22.10.2022, Сб Чернігів Чернігів -:- Гірник-Спорт Гірник-Спорт
36. 22.10.2022, Сб Скорук Скорук -:- Кремінь Кремінь

10 ТУР

37. 30.10.2022, Нд Металург Металург -:- Полтава Полтава
38. 30.10.2022, Нд Гірник-Спорт Гірник-Спорт -:- Скорук Скорук
39. 30.10.2022, Нд Оболонь Оболонь -:- Чернігів Чернігів
40. 30.10.2022, Нд Кремінь Кремінь -:- ЛНЗ ЛНЗ

11 ТУР

41. 05.11.2022, Сб Полтава Полтава -:- ЛНЗ ЛНЗ
42. 05.11.2022, Сб Чернігів Чернігів -:- Металург Металург
43. 05.11.2022, Сб Скорук Скорук -:- Оболонь Оболонь
44. 05.11.2022, Сб Гірник-Спорт Гірник-Спорт -:- Кремінь Кремінь

12 ТУР

45. 12.11.2022, Сб Металург Металург -:- Скорук Скорук
46. 12.11.2022, Сб ЛНЗ ЛНЗ -:- Чернігів Чернігів
47. 12.11.2022, Сб Оболонь Оболонь -:- Гірник-Спорт Гірник-Спорт
48. 12.11.2022, Сб Кремінь Кремінь -:- Полтава Полтава

13 ТУР

49. 20.11.2022, Нд Чернігів Чернігів -:- Полтава Полтава
50. 20.11.2022, Нд Скорук Скорук -:- ЛНЗ ЛНЗ
51. 20.11.2022, Нд Гірник-Спорт Гірник-Спорт -:- Металург Металург
52. 20.11.2022, Нд Оболонь Оболонь -:- Кремінь Кремінь

14 ТУР

53. 26.11.2022, Сб Металург Металург -:- Оболонь Оболонь
54. 26.11.2022, Сб ЛНЗ ЛНЗ -:- Гірник-Спорт Гірник-Спорт
55. 26.11.2022, Сб Полтава Полтава -:- Скорук Скорук
56. 26.11.2022, Сб Кремінь Кремінь -:- Чернігів Чернігів
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору