ОНЛАЙН ПРОТОКОЛ

Поділитись:
Арбітр Запрутняк В.В.
Асистент 1 Приймачук А.Г.
Асистент 2 Старча С.В.
4-ий арбітр Когут О.О.
5 ТУР
23.08.2019  17:00
"Юність" м. Волочиськ
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Александренко В.В.
Агробізнес
“Агробізнес”
1:0
Матч завершено
Рух
“Рух”
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
“Агробізнес”
“Рух”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
79’
Картинка
“Агробізнес” СКЛАДИ КОМАНД “Рух”
1 Воробей Олександр Воробей Олександр Мисак Роман Мисак Роман 21
21 Бойчук Ігор Бойчук Ігор Заставний Володимир Заставний Володимир 90
17 Курило Ігор Курило Ігор Нємчанінов Дмитро Нємчанінов Дмитро 8
10 Юхимович Дмитро Юхимович Дмитро Мартинюк Ярослав Мартинюк Ярослав 18
9 Гагун Роман Гагун Роман Синиця Олег Синиця Олег 22
14 Думанюк Артур Думанюк Артур Кондраков Данііл Кондраков Данііл 19
8 Кухарук Андрій Кухарук Андрій Русин Ростислав Русин Ростислав 99
80 Семенюк Сергій Семенюк Сергій Дуць Ігор Дуць Ігор 4
25 Груша Віталій Груша Віталій Да Сілва Леандро Да Сілва Леандро 31
13 Черненко Руслан Черненко Руслан Калюжний Іван Калюжний Іван 77
77 Сікорський Ігор Сікорський Ігор Брікнер Іван Брікнер Іван 14
12 Чернобай Сергій Чернобай Сергій Ільющенков Олександр Ільющенков Олександр 29
31 Панченко Євгеній Панченко Євгеній
18 Когут Іван Когут Іван Марушка Руслан Марушка Руслан 3
11 Зінкевич Олексій Зінкевич Олексій Копина Юрій Копина Юрій 30
16 Семенець Богдан Семенець Богдан Климчук Юрій Климчук Юрій 7
19 Когут Микола Когут Микола Бойчук Богдан Бойчук Богдан 23
3 Гарсія Кампіло Педро Гарсія Кампіло Педро Ернест Антві Ернест Антві 20
5 Палюх Сергій Палюх Сергій Сіднней Сілва Сіднней Сілва 13
22 Вергун Дмитро Вергун Дмитро Банасевич Максим Банасевич Максим 95
4 Стасишин Назар Стасишин Назар Никитюк Роман Никитюк Роман 26
15 Слотюк Арсен Слотюк Арсен Шевчук Юрій Шевчук Юрій 1
Головний тренер: Головний тренер:
Маркевич Остап Миронович Кучук Леонід Станіславович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору