ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Дердо О.В.
Асистент 1 Скрипка А.М.
Асистент 2 Володін В.В.
4-ий арбітр Балакін М.О.
29 ТУР
07.08.2020 17:30
"Оболонь-Арена" м. Київ
Гляд.
0
Темп.
35 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Ярмолинський Л.М.
Оболонь
“Оболонь”
3:0
(0:0)
Металіст 1925
“Металіст 1925”
“Оболонь”
“Металіст 1925”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
45’
Картинка
45+3’
Картинка
Картинка
40’
53’
Картинка
55’
Картинка
59’
Картинка
61’
Картинка
65’
Картинка
65’
Картинка
74’(2)
Картинка
86’
Картинка
90+3’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
46’
Картинка
67’
Картинка
74’
“Оболонь” СКЛАДИ КОМАНД “Металіст 1925”
1 Назарій Федорівський Федорівський Назарій Картинка 55’ Дьяков Денис Денис Дьяков 81
4 Олексій Майданевич Майданевич Олексій Картинка 86’ Картинка 46’ Аніх Чідера Келіт Чідера Келіт Аніх 6
96 Юрій Мате Мате Юрій Єрмоленко Максим Максим Єрмоленко 7
33 Микита Безуглий Безуглий Микита Картинка 40’ Кольцов Віталій Віталій Кольцов 8
17 Олександр Голіков Голіков Олександр Давидов Сергій Сергій Давидов 9
32 Рінар Валєєв Валєєв Рінар Картинка 65’ Картинка 74’ (К) Ямполь Ярослав Ярослав Ямполь 10
8 Олексій Савченко Савченко Олексій Картинка 45+3’ Картинка 74’(2) Картинка 46’ Стороженко Михайло Михайло Стороженко 11
15 Олександр Гуськов Гуськов Олександр Картинка 59’ Ченбай Сергій Сергій Ченбай 21
10 Олег Слободян Слободян Олег (К) Картинка 53’ Шершень Михайло Михайло Шершень 23
13 Ігор Мединський Мединський Ігор Картинка 61’ Картинка 67’ Цвіренко Максим Максим Цвіренко 24
23 Владислав Рябцев Рябцев Владислав Картинка 45’ Осман Олександр Олександр Осман 27
72 Василь Литвиненко Литвиненко Василь Картинка 55’ Бєліменко Арсен Арсен Бєліменко 12
97 Іван Тюрін Тюрін Іван Картинка 74’ Коваленко Іван Іван Коваленко 4
11 Владислав Улянченко Улянченко Владислав Картинка 86’ Картинка 40’ Дехтяренко Ярослав Ярослав Дехтяренко 14
44 Дмитро Касімов Касімов Дмитро Картинка 46’ Банасевич Максим Максим Банасевич 95
7 Денис Островський Островський Денис
24 Єгор Прокопенко Прокопенко Єгор
30 Гуттінер Ейдер Коста Теноріо Коста Теноріо Гуттінер Ейдер Картинка 59’ Картинка 65’ Картинка 90+3’
74 Максим Потопальський Потопальський Максим
16 Костянтин Коваленко Коваленко Костянтин
22 Юрій Бровченко Бровченко Юрій Картинка 45’
21 Василь Білий Білий Василь Картинка 74’(2)
3 Артем Тєрєхов Тєрєхов Артем
Головний тренер: Головний тренер:
Іващенко Валерій Володимирович Хруслов В'ячеслав Михайлович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору