ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Блавацький Р.А.
Асистент 1 Трехліб Я.М.
Асистент 2 Жарий В.В.
4-ий арбітр Козиряцький М.С.
30 ТУР
13.08.2020 17:30
"Славутич-Арена" м. Запоріжжя
Гляд.
0
Темп.
23 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Кран О.В.
Металург
“Металург”
1:4
(0:0)
Чорноморець
“Чорноморець”
“Металург”
“Чорноморець”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
18’
49’
Картинка
56’(2)
Картинка
64’
Картинка
70’
Картинка
73’
Картинка
84’
Картинка
Картинка
47’
Картинка
51’
Картинка
76’
Картинка
79’
Картинка
82’
Картинка
90+2’
“Металург” СКЛАДИ КОМАНД “Чорноморець”
1 Ярослав Котляров Котляров Ярослав Варакута Данило Данило Варакута 1
44 Тимофій Сухар Сухар Тимофій Картинка 84’ Картинка 79’ Остапенко Олег Олег Остапенко 5
23 Євгеній Сухіна Сухіна Євгеній Граматік Костянтин Костянтин Граматік 4
5 Едуард Сарапій Сарапій Едуард (К) Польовий Олександр Олександр Польовий 96
18 Владислав Кравченко Кравченко Владислав Долгов Петро Петро Долгов 29
4 Дмитро Скоблов Скоблов Дмитро Картинка 49’ Картинка 70’ Картинка 18’ Тітаєвський Микита Микита Тітаєвський 40
27 Євген Трояновський Трояновський Євген Картинка 56’ Картинка 51’ (К) Хамелюк Владислав Владислав Хамелюк 21
47 Денис Бєлоусов Бєлоусов Денис Стрижак Андрій Андрій Стрижак 15
77 Юрій Сачко Сачко Юрій Картинка 56’(2) Картинка 76’ Картинка 87’ Яловенко Роман Роман Яловенко 77
59 Богдан Могильний Могильний Богдан Картинка 47’ Картинка 82’ Брагару Максим Максим Брагару 45
11 Олексій Щебетун Щебетун Олексій Картинка 64’ Штогрін Андрій Андрій Штогрін 22
29 Владислав Леонідов Леонідов Владислав Паламарчук Олексій Олексій Паламарчук 12
8 Костянтин Черній Черній Костянтин Картинка 64’ Картинка 73’ Авагімян Артур Артур Авагімян 20
10 Олексій Разуваєв Разуваєв Олексій Картинка 56’(2) Картинка 82’ Плачков Дмитро Дмитро Плачков 55
33 Дмитро Лихобабенко Лихобабенко Дмитро Картинка 84’ Картинка 87’ Картинка 90+2’ Михайліченко Олександр Олександр Михайліченко 28
99 Дмитро Олійник Олійник Дмитро
9 Олексій Сидоров Сидоров Олексій
28 Владислав Бобров Бобров Владислав
15 Святослав Шевчук Шевчук Святослав
55 Сергій Кулинич Кулинич Сергій
6 Єгор Шалфєєв Шалфєєв Єгор Картинка 56’
16 Микита Лапко Лапко Микита Картинка 70’
7 Тимур Кораблін Кораблін Тимур
Головний тренер: Головний тренер:
Годін Олексій Вячиславович Ковалець Сергій Іванович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору