ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Федан Д.В.
Асистент 1 Ялов А.В.
Асистент 2 Почепецький П.П.
4-ий арбітр Гончарук А.І.
3 ТУР
19.09.2020 16:00
"Діназ" с. Демидів
Гляд.
0
Темп.
20 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Сидорук І.І.
Діназ
“Діназ”
5:1
(3:0)
Нива
“Нива”
“Діназ”
“Нива”
transparent
5’
Картинка
8’
Картинка
11’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
54’
Картинка
56’(2)
Картинка
68’(2)
Картинка
78’
Картинка
83’
Картинка
90+1’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
49’
Картинка
65’
Картинка
82’
Картинка
90+1’
“Діназ” СКЛАДИ КОМАНД “Нива”
1 Іван Крикнін Крикнін Іван Картинка 90+1’ Карабін Іван Іван Карабін 99
29 Святослав Грабчак Грабчак Святослав Картинка 11’ Картинка 68’ Федорук Деян Деян Федорук 12
23 Роман Помазан Помазан Роман Картинка 54’ Картинка 49’ Єфременюк Олександр Олександр Єфременюк 95
2 Олександр Гарбар Гарбар Олександр Картинка 83’(аг) Костюк Євгеній Євгеній Костюк 7
4 Володимир Дмитренко Дмитренко Володимир Сербул Едуард Едуард Сербул 6
14 Денис Петренко Петренко Денис (К) Картинка 82’ (К) Брижчук Тимофій Тимофій Брижчук 10
6 Євгеній Чепурненко Чепурненко Євгеній Картинка 5’(п) Картинка 78’ Картинка 65’ Підопригора Максим Максим Підопригора 19
27 Олександр Апанчук Апанчук Олександр Картинка 68’(2) Картинка 46’ Подкуйко Давид Давид Подкуйко 4
7 Антон Брижчук Брижчук Антон Картинка 56’ Картинка 86’ Пастушенко Микола Микола Пастушенко 17
22 Ігор Кірієнко Кірієнко Ігор Картинка 8’ Картинка 56’(2) Громок Денис Денис Громок 34
15 Вадим Бовтрук Бовтрук Вадим Картинка 86’(2) Браславський Ярослав Ярослав Браславський 9
33 Роман Коростишевський Коростишевський Роман Музичка Іван Іван Музичка 1
20 Захар Добровольський Добровольський Захар Картинка 68’ Картинка 82’ Гемега Віталій Віталій Гемега 16
10 Артем Марченко Марченко Артем Картинка 68’(2) Картинка 65’ Івашків Дмитро Дмитро Івашків 11
19 Тамаз Авдалян Авдалян Тамаз Картинка 86’(2) Підгаєцький Дмитро Дмитро Підгаєцький 21
81 Олексій Бриженко Бриженко Олексій Картинка 56’(2) Картинка 46’ Загорулько Артур Артур Загорулько 93
97 Ярослав Ізотов Ізотов Ярослав Картинка 86’ Зугравий Богдан Богдан Зугравий 8
21 Артем Бафталовський Бафталовський Артем Картинка 56’ Картинка 80’
8 Володимир Крохмаль Крохмаль Володимир
17 Роман Капаністий Капаністий Роман Картинка 80’ Картинка 90+1’(п)
Головний тренер: Головний тренер:
Шумовицький Олег Сергійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору